Оригінальний продукт

Ми пропонуємо широкий асортимент тільки сертифікованих БАДів, вітамінів, мінералів, натуральної декоративної косметики та косметики для догляду за обличчям і тілом від компанії NSP.

Компанія Nature's Sunshine має 11 міжнародні сертифікати якості, всі необхідні сертифікати від Міністерств охорони здоров'я тих країн, де надано асортимент продукції, а також сертифікати міжнародних незалежних некомерційних організацій, що займається питаннями пов'язаними з охороною здоров'я та захистом навколишнього середовища. Це дає можливість компанії виробляти і постачати на міжнародний ринки натуральні продукти найвищих стандартів якості з чудової відбірної сировини.


  • Сертифікати на кожен продукт компанії NSP представлені в галереї зображень на сторінках продуктів

Сертифікація виробництва:

  • Сертифікат GMP (Good Manufacturing Practice) - документ, що підтверджує відповідність наших виробничих майданчиків і всієї продукції, виробленої на них (100% БАД і косметичних засобів компанії Nature's Sunshine Products, Inc.) стандартам належної виробничої практики.
  • GMP - міжнародний стандарт якості, який визначає параметри кожного виробничого етапу - від матеріалу, з якого зроблена підлога в цеху, і кількості мікроорганізмів на кубометр повітря до одягу співробітників і маркування, що наноситься на упаковку продукції. Ми пишаємося тим, що належимо до числа компаній, що мають даний сертифікат.

  • Сертифікат NSF (NationalScienceFoundation) - сертифікат міжнародної незалежної некомерційної організації, що займається питаннями пов'язаними з охороною здоров'я та захистом навколишнього середовища. NSF- недержавна організація і не контролюється промисловими структурами. Її незалежний статус гарантує, що продукція та обладнання тестуються і оцінюються організацією абсолютно неупереджено. Щоб заробити право використовувати марку NSF, виробник повинен не тільки пройти процедуру суворої оцінки і тестування своєї продукції, а й періодичні які не заплановані скрупульозні інспекції на заводі.

  • Сертифікат TGA (Therapeutic Goods Administration) - сертифікат Адміністрації Терапевтичних Товарів, що є частиною Австралійського Департаменту Охорони здоров'я. Даний сертифікат підтверджує, що компанія має повний допустимий рівень відповідності Австралійському кодексу належної практики виробництва терапевтичних продуктів.
Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка
Доставка товару 1-2 дні по Україні
Клієнтський сервіс Клієнтський сервіс
Підтримка клієнтів по телефону 24\7
Бонуси за покупки Бонуси за покупки
Нарахування бонусних балів після реєстрації
Гарантія якості Гарантія якості
Тільки оригінальні і сертифіковані товари
Доступні ціни Доступні ціни
Кращі ціни на ринку завдяки прямим поставкам
Зручна оплата Зручна оплата
Комісію за накладений платіж оплачує магазин