Набір "Сильний імунітет" NSP

Все про товар
Відгуків
2
Питання
0
original
Товар тимчасово відсутній в Україні
Немає в наявності в Україні
Код товару: 64906
Виробник: Nature's Sunshine
Відгуки: 2
9 072.37 грн.
Опис

Імунітет — глобальна система, яка забезпечує генетичну чистоту організму та його захист від зовнішніх і внутрішніх загроз протягом усього його життя. Підтримка імунної системи містить у собі обмеження впливу внутрішніх і зовнішніх чинників, що послаблюють імунну систему (захворювання LUKT, дистрес, токсичні навантаження від неякісного харчування, ліків і шкідливих умов праці), усунення вітамінно-мінеральної недостатності та власне реабілітацію імунної системи. Спеціальна програма «Міцний імунітет» допоможе вам надійно підготуватися до міжсезоння, значно знизити ризик застудних захворювань, скоротити час одужання й убезпечити себе від небажаних ускладнень.

Механізми роботи імунної системи можна умовно розділити на дві групи: неспецифічні механізми (це насамперед стабільність наших бар'єрів між зовнішнім і внутрішнім середовищем) і специфічні механізми, що відповідають за боротьбу зі строго певними загрозами (довічний імунітет по відношенню до перенесених дитячих інфекцій, тимчасовий поствакцинальний імунітет і т. д.). Десь між цими двома групами механізмів знаходиться діяльність глобальною за масштабом групи клітин, які називаються макрофагами (від ін-грец. μακρός - великий, і φάγος - пожирач). Формально їх основні функції скоріше можна віднести до першої групи механізмів неспецифічного імунітету. З іншого боку, без них неможливий розвиток специфічного імунітету. Ще один дуже важливий аспект діяльності імунної системи полягає в тому, що основні клітини, безпосередньо беруть участь у битві за нашу генетичну чистоту мають дуже короткий час життя. І для підтримання їх популяції нам необхідно постійно створювати десятки тисяч нових клітин. Це вимагає відповідних ресурсів, як в частині білка, есенціальних жирів і енергії, так і в частині вітамінів і мінералів.

 

Фактори, що впливають на імунну систему

1. Здоров'я шлунково-кишкового тракту (далі ШКТ). Це, з одного боку, найбільший наш бар'єр між зовнішнім та внутрішнім середовищем, з іншого боку - він же і самий ушкоджувані, що пов'язано з анатомічними особливостями (формально він представлений тільки одним рядом клітин кишкового епітелію), так і в зв'язку з агресивними умовами всередині цієї системи. Саме тому більша частина імунокомпетентних тканин перерозподілена саме в підслизову оболонку ШКТ у вигляді одиночних і групових фолікулів. Так організм захищається від можливого руйнування цього бар'єру.
 
2. Токсичного навантаження на організм. Ми живемо у світі, насиченому різними токсичними речовинами. Їх продукує промисловість, автомобілі, вони входять до складу сучасної їжі і води. Великий вплив на нас всіх надають токсичні речовини, вироблені фармпромышленностью. Це стосується і тих, які безпосередньо не вживають ліки. Їх активно використовує ветеринарна медицина, і вони потрапляють до нас через продукти тваринництва.
 
3. Стабільності нервової системи. Більшість сучасних людей змушені жити в стані стресу, який у багатьох людей переходить в руйнівний стан дистресу. В силу ряду механізмів, дистрес чинить сильний тиск на імунну систему.
 
4. Якість продуктів харчування. Більшість доступних нам продуктів мають низьку біологічну цінність в частині мікро - і макрокомпонентів, актуальних для нормального функціонування імунної системи.
 

Етапи підтримки імунітету

 Відповідно, підтримка імунної системи - це досить складний і скрупульозний процес, заснований на законах фізіології, який повинен складатися з декількох етапів:
 
Етап 1. Обмеження впливу внутрішніх і зовнішніх факторів, що послаблюють імунну систему.
  • перегляд свого способу життя в частині більш ретельного вибору продуктів харчування, умов праці, що безумовно призведе до зниження сумарної токсичного навантаження на організм;
  • критично оцінити стан своєї нервової системи: переважне настрій, якість сну, відносини з близькими, здатність концентруватися і т. д. При необхідності - живити нервову систему (див. опис набору «Антистрес»);
  • привести в належний стан ШКТ (див. опис набору «Здоров'я ШКТ - як основа).
Етап 2. Власне реабілітація імунної системи, яка повинна відповідати наступним правилам:
  • реабілітація імунної системи проводиться на тлі оздоровленого ШКТ;
  • імуномодулятори призначаються короткими курсами, що дозволяє уникнути толерантності до стимулюючого впливу продуктів;
  • програма оздоровлення імунної системи завжди проводиться на тлі вітамінно-мінерального живлення;
  • курс реабілітації триває не менш 3 місяців.

Набір "Стоп Застуда"

Слідуючи цим правилам, ми розробили спеціальний набір Стоп Застуда. Він допоможе вам надійно підготуватися до міжсезоння, значно знизити ризик простудних захворювань, скоротити час одужання і убезпечити себе від небажаних ускладнень.

В набір увійшли продукти, синергічна дія яких гарантовано зміцнить вашу імунну систему:
 
1. Котячий Кіготь НСП - чинить імуномодулюючу дію
2. Захисна Формула НСП - комплекс вітамінів, мікроелементів, антиоксидантів
3. Пастилки з цинком - активують захисні сили епітеліальних бар'єрів, сприяють санації носоглотки
4. Бджолиний пилок - комплексна мінеральна живлення організму
5. Сісі-Гей НСП - надає иммуноактивирующее дію, має жарознижувальними і протизапальними властивостями
6. Колострума НСП - продукт на основі молозива, яке містить безцінний комплекс антитіл і біогенних регуляторів
7. Червона Конюшина - стимулює роботу лімфатичної системи, сприяє виведенню токсинів з організму
8. Замброза - потужний антиоксидантний комплекс і вітаміни від природи в насиченому фруктово-ягідному напої.
 
Набір Стоп Застуда - це грамотна, бережна та ефективна турбота про Ваш імунітет!
 
Алгоритм реабілітації
 
 
* четвертий місяць вказується у зв'язку з тим, що перші три місяці - це реабілітація ШКТ.
** продукти приймаються в зазначених дозах до кінця упаковки.
 
Базовий набір при необхідності можна посилити цілим рядом інших продуктів компанії, що володіють здатністю збільшувати активність імунної системи. Це насамперед такі продукти, як Кордицепс, Сік Ноні, Морінда, Листя Оливи, Сік Алое. Особливо хотілося б відзначити продукт Протеаза Плюс. Це один з небагатьох важелів впливу на ту саму групу клітин під назвою макрофаги (див. вище). Посилення набору з допомогою Протеаза Плюс буде особливо актуальна у людей, що вже мають хронічні запальні процеси (хронічний тонзиліт, аднексит, простатит тощо).
Використання одного або декількох із зазначених продуктів компанії в якості посилення набору «Стоп Застуда» дозволить швидше досягти очікуваного результату а радіти іншому, якості життя з сильним імунітетом!

 

Відгуки
5 / 5
середній рейтинг товару
2
0
0
0
0
Юлия
Юлия
08 cічня 2021 (17:21)
Кира
Кира
04 жовтня 2020 (22:06)
Питання та відповіді

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

- Новою поштою по Україні
- Кур'єром по Києву
- Безкоштовно доставимо за 1-2 дні
- Накладений платіж - БЕЗ ДОДАТКОВОЇ КОМІСІЇ!
- Готівкою при отриманні
- Безготівковий розрахунок
- Актуальна наявність та ціна
- 100% оригінальний товар
- Гарантія якості - сертифіковані вітаміни та БАДи
- Online реєстрація
- Постійні партнерські ціни
- Накопичувальна бонусна програма
Набір "Сильний імунітет" NSP
9 072.37 грн.
Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка
Доставка товару 1-2 дні по Україні
Клієнтський сервіс Клієнтський сервіс
Підтримка клієнтів по телефону 24\7
Бонуси за покупки Бонуси за покупки
Нарахування бонусних балів після реєстрації
Гарантія якості Гарантія якості
Тільки оригінальні і сертифіковані товари
Доступні ціни Доступні ціни
Кращі ціни на ринку завдяки прямим поставкам
Зручна оплата Зручна оплата
Комісію за накладений платіж оплачує магазин