Клієнту
0994680999
Телефони
Графік роботи
  • Пн-Пт: з 9 до 20
  • Сб: з 10 до 19
  • Нд: з 10 до 19
E-mail
Ми в соцмережах
Перейти до контактів
0 0
Каталог
Головна
Закладки
0
Порівняти
0
Контакти

Набір "Здоров'я з ваших очей" NSP

Виробник: Nature's Sunshine Код товару: 64222
2
Все про товар
Опис
Відгуки 2
Питання0
Сертифікати
original
Товар тимчасово відсутній в Україні
Немає в наявності в Україні
9 195.18 грн.
-10%
8 318.26 грн.
Ви заощаджуєте: 876.92 грн.
Доставка
Новою Поштою у відділення та поштомати 1-2 дні Новою Поштою у відділення та поштомати 1-2 дні
Укрпоштою у відділення по Україні 3-5 днів Укрпоштою у відділення по Україні 3-5 днів
Курʼєром по Києву -1 день Курʼєром по Києву -1 день
Оплата
готівкою готівкою
за реквізитами за реквізитами
Набір "Здоров'я з ваших очей" NSP
9 195.18 грн.
-10%
8 318.26 грн.
Опис

Представляємо вам нову програму від NSP «Здоров'я ваших очей»

Ми сприймаємо зір, як щось настільки природне і звичне, що починаємо замислюватися про здоров'я очей тільки тоді, коли з ним виникають серйозні проблеми. Поки очі здорові, нам здається, що так буде завжди, але йде час, і ми помічаємо, що зір починає "сідати". У деяких повільно, в інших швидше, у третіх починається катастрофічна втрата зору. Ці погіршення офтальмологи, як правило, пов'язують з віковими змінами. Порушення зору, пов'язані з процесом старіння організму, називають одним загальним терміном – "вікові дистрофічні зміни". Але, що таке дистрофія? Це банальне порушення харчування. Неадекватне і дефіцитне харчування завжди веде до порушення зору і захворювання очей. Останнім часом дуже часто зір стає поганим ще в ранньому дитинстві.

Так дефіцит вітаміну А у харчуванні веде до порушення сутінкового зору – "курячої сліпоти". У багатьох з віком розвивається катаракта – втрата прозорості кришталика, поява відчуття "пелени" і "туман". Це захворювання пов'язане з дефіцитом у харчуванні антиоксидантів. Основна причина сліпоти у літніх людей – вікова дистрофія сітківки (ВДС) обумовлена недостатнім вмістом в їжі зорових пігментів, вітамінів і капилляропротекторов. Дефіцитними станами викликані порушення чіткості зору та макулодистрофія,короткозорість, далекозорість, астигматизм. Дефіцит одного або декількох харчових факторів завжди посилює генетично обумовлені поломки в системі обміну речовин. Реалізація спадкового потенціалу також багато в чому залежить від забезпеченості організму тими чи іншими харчовими речовинами. Тому при інших рівних умовах будь-яке захворювання можна уповільнити, якщо спробувати оптимізувати харчування, але можна і прискорити, якщо пустити його на самоплив.

З цього можна зробити головний висновок про те, що очі, також як і інші наші органи і системи, потребують щоденної живильної підтримки! На жаль, звичайне повсякденне харчування, яким би якісним воно ні здавалося, не може забезпечити наш організм дуже багатьма незамінними харчовими факторами. Без додаткового прийому вітамінів, біоелементів, каротиноїдів, поліфенолів та інших важливих харчових речовин не обійтися!

Захисну дію на функцію зору вітаміну С багато в чому визначає його здатність нейтралізувати вільні радикали, які утворюються при проходженні сонячного світла через кришталик і очне яблук. Вітамін С сприяє підтримці форми очного яблука в умовах прогресуючої короткозорості, що є профілактичним фактором щодо відшарування сітківки у таких пацієнтів. Вітамін С запобігає вікове розвиток катаракти і знижує ризик розвитку глаукоми, зміцнює стінки кровоносних судин, знижує ламкість капілярів, гальмує розвиток ВДС, захищає зоровий пігмент родопсин від руйнування.

 

Вітамін Е (комплекс токоферолів і токотрієноли) є одним з найважливіших антиоксидантів, який захищає ліпіди клітинних мембран від вільних радикалів, запобігаючи перекисне окислення ліпідів і руйнування вітаміну А. Низький або недостатній рівень споживання вітаміну Е сприяє розвитку ВДС. Вітамін Е знижує ризик розвитку катаракти, запобігає ламкість кровоносних капілярів, знижуючи ризик крововиливу та згортання крові, поліпшує мікроциркуляцію, запобігає миодистрофию і м'язову слабкість, покращує роботу очних м'язів, зменшує парез очних м'язів і склеродермію.

 

Вітамін А незамінний для зору. Значний або хронічний дефіцит веде до повної втрати зору. Для хорошого зору необхідний регулярний прийом вітаміну А або β-каротину (провітаміну А). Вітамін А крім поліпшення гостроти і сутінкового зору,регулює ріст та диференціювання клітин – регенерацію та відновлення клітин сітківки та інших клітин ока, підсилює імунітет, захищає рогівку від бактеріальної інфекції, запобігає сухість конъюктивы, ксероз рогівки, виразки і розплавлення рогівки, блефарит, кератит.

 

Вітамін В1 (тіамін) обеспечиваетвыработку і передачу нервових імпульсів від сітківки ока в мозок.

Вітамін В2 (рибофлавін) і вітамін РР (ніацин) покращують сутінковий зір, гостроту сприймання кольору (колірного зору), знижують відчуття печіння в очах, сльозотеча й світлобоязнь, знижують ризик катаракти і дегенерації сітківки, кон'юктивіту, блефариту та кератиту.

Вітамін В5 (пантотенол) бере участь у регенерації та оновлення клітин сітківки.

Вітамін В6 (піридоксин) знижує внутрішньоочний тиск (профілактика глаукоми), покращує кровотік, знімаючи спазм і розширюючи кровоносні капіляри (спільно з вітаміном РР), зменшує ризик кон'юктивіту.

Комплекс фолієвої кислоти (вітамін В9), вітаміну В6 (піридоксин) і вітаміну В12 – знижує ризик вікової дистрофії сітківки на 30%, а також знижує концентрацію гомоцистеїну, який є головним фактором ризику судинних порушень.

 

Цинк виявляє антиоксидантну дію, стимулює регенерацію сітківки, знижує ризик кон'юнктивіту, блефариту, кератиту, перфорації рогівки, эндофтальмита, сліпоти.

Мідь зміцнює судини ока, має антиоксидантну і фотозахисні дію.

Селен – кофактор антиоксидантного ферменту глутатіонпероксидази, входить до складу глутатіон, знижує ризик розвитку катаракти.

Молібден сприяє темнової адаптації зору.

Залізо знижує ризик блефароконъюнктивита, кератиту, курячої сліпоти.

Хром знижує ризик діабетичної ретинопатії, покращуючи обмін глюкози.

 

Каротиноїди – найбільш активні пастки кисневих радикалів.Найбільш поширеними каротиноїдами їжі є β-каротин і лютеїн.

 

Поліфеноли (біофлавоноїди) містять рутин, пікногенол, антоціани, проантоцианідіни та ін. речовини, і володіють потужним антиоксидантним (АОА) і мембранопротективным дією (рутин).

 

Пікногенол отримують з шкірки і кісточок винограду. Його АОА в 20 разів вище вітаміну С і в 50 разів – вітаміну Е! Він зміцнює стінки кровоносних судин, покращує гостроту зору і знижує ризик діабетичної ретинопатії.

 

Антоціани містяться в ягодах, які мають темний колір. Вони знижують стомлюваність очей, посилюють гостроту зору і контрастність, покращують темновую адаптацію та адаптацію після яскравого спалаху, знижують проникність і ламкість капілярів (надають протинабряковий ефект), нормалізують внутрішньоочний тиск (профілактика глаукоми), знижують ризик діабетичної ретинопатії і катаракти.

Гінкго Білоба також дуже корисна для здоров'я очей. Гінкголіди підвищують еластичність стінок кровоносних капілярів, знімає спазм і покращують кровообіг судин ока.

Таурин стабілізує мембрани, має антиокисною активністю, покращує роботу м'язових волокон, знижує артеріальний тиск, має противокатарактное дію, стимулює регенерацію при хворобах очей дистрофічного характеру. Його застосовують при травмі рогівки (в якості стимулятора процесів репарації), дистрофічних ураженнях сітківки ока, при спадковій абіотрофія, при катаракті (старечої, діабетичній, травматичної, променевої).

 

Омега-3 є мембранопротектором сітківки ока і нервових клітин. Омега-3 , також як і таурину катастрофічно не вистачає в нашому харчовому раціоні, тому їх необхідно приймати додатково.

Продукти, які увійшли до програми для підтримки зору, володіють найбільш повним набором цих інгредієнтів. Перфект Айз містить вітаміни – А, С, піридоксин, рибофлавін, каротиноїди – β-каротин і лютеїн, біоелементи – мідь, цинк, селен і хром, а також таурин, пікногенол, екстракт чорниці, глутатіон. Супер Комплекс полівітамінний і полибиоэлементный продукт. Вітамін С высокодозный пролонгований джерело вітаміну С і біофлавоноїдів. Замброзаджерело комплексу потужних антиоксидантів. Омега-3 – джерело омега-3 поліненасичених жирних кислот.

Нижче наведена таблиця, що описує схему прийому продуктів, що входять в програму, і можливі її розширення.

Базова програма«Здоров'я Ваших очей». Перфект Айз – по 1 капс. в день
Вітамін С – по 1 таб. в день
Замброза – по 15 мл 1 раз в 2 дні
Омега-3 – по 1 капс. в день
Супер Комплекс – по 1 таб. в день
При цукровому діабеті База + Хром Хелат по 1 таб. 2-3 рази в день
При початкових проявах катаракти, вікової дистрофії сітківки База + Грэпайн з протекторами – по 1 таб. 2 рази в день і (або) Гінкго/Готу Кола – по 1 таб. в день
У поєднанні та ішемічною хворобою серця, міокардіодистрофією, стійкою артеріальною гіпертензією База + Кофермент Q10-100 мг – по 1 капс. 1-2 рази в день
У разі зниження чіткості зору в явній зв'язку з перевантаженням нервової системи (дистрес). Програма «Антистрес», далі програма «Здоров'я Ваших очей»
У молодому віці, при погіршенні зору, тривалій роботі за комп'ютером, при штучному освітленні Приймати один «Перфект Айз» щодня, посилюючи його прийомом «Вітаміну С» та/або «Замброзой». Можна починати приймати ПРОГРАМУ 1 раз у 2-3 дні.
Відгуки
Рейтинг товару:
5
Відгуків: 2
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0
Алёна
27 серпня 2020 (10:07)
ЛИЗА
25 серпня 2020 (13:07)
Супер
Питання та відповіді
Додайте питання, і ми відповімо найближчим часом.

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Сертифікати
Безкоштовна доставка
Безкоштовна доставка Доставка товару 1-2 дні по Україні
Клієнтський сервіс
Клієнтський сервіс Підтримка клієнтів по телефону 24\7
Бонуси за покупки
Бонуси за покупки Нарахування бонусних балів після реєстрації
Гарантія якості
Гарантія якості Тільки оригінальні і сертифіковані товари
Доступні ціни
Доступні ціни Кращі ціни на ринку завдяки прямим поставкам
Зручна оплата
Зручна оплата Комісію за накладений платіж оплачує магазин