Біфідофілус Флора Форс (Bifidophilus Flora Force) 90 капс. NSP
Bifidophilus Flora Force
Біфідофілус Флора Форс
Пробіотичний комплекс
- Відновлює нормальну мікрофлору
- Покращує роботу шлунково-кишкового тракту
- Покращує кишковий імунітет
- Перешкоджає росту патогенної мікрофлори
- Перешкоджає утворенню захворювань шлунково-кишкового тракту
- Покращує загальний імунітет організму
- Вкрай рекомендований новонародженим і вагітним
Bifidophilus Flora Force NSP (Біфідофілус Флора Форс НСП) - пробіотичний комплекс для відновлення нормальної флори шлунково-кишкового тракту і природного відновлення нормальної мікрофлори кишечника. До складу Bifidophilus Flora Force входять живі біфідобактерії (Bifidobacterium longum) і лактобактерії (Lactobacillus acidophilus), що володіють високою антагоністичною активністю проти широкого спектру патогенних і умовно-патогенних мікроорганізмів кишечника (включаючи стафілококи, протей, ентеропатогенну кишкову паличку, шигели, деякі дріжджоподібні гриби).
Bifidophilus Flora Force NSP (Біфідофілус Флора Форс НСП) відновлює рівновагу кишкової і вагінальної мікрофлори, нормалізує травну і захисну функції кишечника, активізує обмінні процеси і підвищуює неспецифічну резистентність організму. На відміну від стандартних технологічних кисломолочних середовищ, Bifidophilus Flora Force NSP вирощується на фруктоолігосахаридах (ФОС), що забезпечує максимальну адаптацію мікроорганізмів і розмноження корисної мікрофлори, навіть після закінчення застосування препарату.
БІФІДОБАКТЕРІЇ
Біфідобактерії - найважливіший представник мікрофлори людини, як в кількісному відношенні - їх питома вага в складі мікробіоценозів становить від 85 до 98 %, так і в якісному, враховуючи їх роль в підтримці гомеостазу організму людини. Дефіцит біфідобактерій є одним з патогенетичних факторів тривалих кишкових порушень у дітей і дорослих, що веде до формування хронічних розладів травлення. Все це дозволяє розглядати біфідобактерії як ефективний біокоректор і основу для створення препаратів і продуктів, що володіють багатофакторним впливом на організм, а також як одну з основних категорій функціонального харчування. Вони утворюють більшість кишкової мікрофлори і забезпечують колонізаційну резистентність, ферментативну, антитоксичну, імунну, метаболічну та інші функції товстої кишки.
Біфідобактеріям належить провідна роль:
- нормалізація мікробіоценозу кишечника
- підтримка неспецифічної резистентності організму
- поліпшення процесів всмоктування і гідролізу жирів
- білковий і мінеральний обміну
- синтез біологічно активних речовин, в тому числі, вітамінів.
Безпосередньо контактуючи з ентероцитами організму, біфідобактерії і лактобактерії роблять сильний вплив на:
- стимуляцію механізмів захисту організму людини (імунітету),
- збільшення швидкості оновлення слизової оболонки
- активують фагоцитоз і синтез лізоциму, інтерферонів, цитокінів.
Лактобактерії
Лактобактерії разом з біфідобактеріями є основними представниками нормальної мікрофлори людини. Лактобактерії присутні у всіх відділах травного тракту, починаючи з порожнини рота і, кінчаючи товстою кишкою, є переважаючою флорою генітального тракту, виявляються в грудному молоці.
Лактобактерії продукують ряд гідролітичних ферментів, зокрема, лактазу, яка розщеплює лактозу (молочний цукор) і перешкоджає розвитку лактазной недостатності. Лактобактерії підтримують кислотність товстої кишки на рівні 5,5-5,6 рН. Була виявлена виражена активність лактобактерій проти гнильних умовно-патогенних мікроорганізмів, збудників гострих кишкових та інфекцій, яка зв'язується зі здатність лактобацил утворювати молочну кислоту, перекис водню, лізоцим та інші речовини з протимікробною дією. Виявлена імуномодулююча роль лактобактерій, а також їх роль в зниженні рівня холестерину в крові, в попередженні продукції канцерогенів і перешкода утворенню в організмі оксалатів.
Кому необхідні біфідо і лактобактерії?
Чужорідні мікроорганізми-ентерококи, клостридії, стафілококи, дріжджоподібні гриби, — можуть бути присутніми в здоровому організмі в невеликих кількостях, допустимих для нормального травлення. Їх активізації і розмноженню перешкоджає нормальна кишкова мікрофлора, що включає біфідобактерії і лактобактерії. Зниження її якості або кількості призводить до порушення мікробної рівноваги в кишечнику — дисбактеріозу. В результаті порушується природне травлення, з'являються різні порушення в роботі шлунково-кишкового тракту. В результаті порушується правильне травлення, з'являються проноси, запори, болі в області живота, підвищене газоутворення, загальна інтоксикація — «зашлакованість» організму. Однією з основних причин розвитку дисбактеріозу є різко зросле останнім часом вживання антибіотиків, сульфаніламідів та інших ліків на хімічній основі.
Групу ризику складають люди, що знаходяться в стані постійної напруги-льотчики, автомобілісти, бізнесмени, спортсмени, лікарі, вчителі, а також жителі екологічно несприятливих регіонів. На жаль, за останні 50 років обсяг застосовуваних в харчовій промисловості розвинених країн синтетичних компонентів збільшився в сотні разів, і жодна країна не заявила про поліпшення екологічної обстановки. Якраз навпаки: доповіді екологів про сучасну ситуацію, а тим більше — прогнози на найближче майбутнє, — цілком порівнянні з фільмами жахів.
Поєднання декількох факторів-проблемна Екологія, надлишок ненатуральних продуктів харчування, стреси, — створює вкрай несприятливий фон для загального стану здоров'я населення. Тому цілком логічно виглядає статистика постійного зростання проблем органів травлення, алергозів, ожиріння, ураження суглобів і хребта, діабету 2 типу, критичним зростанням невротичних розладів, — і ... на жаль, продовжувати можна досить довго!
Ослаблення імунітету, запальні захворювання шлунково-кишкового тракту, алергія, застосування гормонів, неповноцінне і незбалансоване харчування — все це також призводить до розвитку дисбактеріозу.
Отже, причини розвитку дисбактеріозу?
- Головна причина порушення нормальної функції кишечника – частий прийом лікарських препаратів (сульфаніламідів і антибіотиків), що знищують корисну мікрофлору, що знижують імунітет.
- Проживання на екологічно забруднених територіях, небезпечна і напружена робота-ці причини викликають хронічний стрес в організмі, в результаті знижується опірність до агресивної дії хвороботворних мікроорганізмів.
- Хронічні захворювання шлунково-кишкового тракту, вживання гормональних препаратів, неправильне харчування-все це послаблює імунітет і викликає дисбактеріоз.
Дисбактеріоз, в свою чергу, підвищує ризик харчової алергії, ослаблення імунної системи, підвищується всмоктування з кишечника в кров і лімфу токсичних речовин, знижується засвоєння корисних поживних речовин. Це "зачароване коло" проблем цілком можна назвати типовим явищем для жителів великих міст. Результатом» на обличчя " є проблеми шкіри і її придатків — волосся, нігтів. Причиною раннього старіння, тьмяного вигляду шкіри, випадання і ламкості волосся, появи акне досить часто є дисбактеріоз — він сам по собі провокує інтоксикацію, а вкрай необхідні для харчування шкіри і волосся речовини не можуть бути повноцінно засвоєні і використані.
Найчастіше побажання «почистивши» або «омолодивши» шкіру обличчя реально здійсненні при комплексному впливі - і на шкіру, і на систему травлення. Якщо ви хочете виглядати здорово і молодо, завжди варто оздоровити систему травлення і підселити корисну мікрофлору, — жоден грамотний косметолог не нехтує можливістю ефективно подіяти на причину проблеми.
Особливо необхідний Біфідофілус Флора Форс (Bifidophilus Flora Force) вагітним і годуючим матерям, людям похилого віку. Підселення корисної мікрофлори також дуже важливо всім тим, хто страждає порушеннями роботи шлунково-кишкового тракту, переніс операції (особливо шлунково-кишкового тракту), приймає антибіотики (під час курсу і ще, принаймні, 2 тижні після нього) і всім, хто хоче бути здоровим і відмінно виглядати!
Bifidophilus Flora Force Біфідофілус Флора Форс
ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ
- дисбактеріоз шлунково-кишкового тракту різної етіології (профілактика і лікування)
- виразкова хвороба шлунка і 12-палої кишки
- панкреатит, холецистит, гепатит та ін.
- захворюваннях травної системи
- алергічні захворювання
- при призначенні протимікробних ЛЗ
- при призначенні гормонів і НПЗП
- імунодефіцитні стани
- гострі кишкові інфекції (сальмонельоз, стафілококовий ентероколіт, ротовірусна інфекція та ін.)
- харчова токсикоінфекція
- синдром мальабсорбції
- хронічні запори або діарея
- корекція мікробіоценозу перед і після операцій на кишечнику, печінці, підшлунковій залозі
Компонент | Склад 1 капсули |
Лактобактерії (Lactobacillus acidophilus) | 2,5 млрд КУО* |
Біфідобактерії (Bifidobacterium longum) | 1 млрд КУО* |
*кількість на момент виробництва |
ІНШІ ІНГРЕДІЄНТИ:
фруктоолігосахаріди, корінь моркви, сафлорова олія, мальтодекстрин, желатин, вода, целюлоза, стеарат магнію (рослинний).
Не містить глютену та лактози
Застосування
Дорослим вживати по 1 капсулі 2-3 рази на день під час їжі.
Зберігати в холодильнику.
Протипоказання: Не рекомендується приймати при індивідуальній непереносимості компонентів продукту.
Подскажите, пожалуйста, а как/в какой дозировке можно давать моему ребёнку-аллергику в 1,3 года Хлорофилл, Кальций Магний хелат, Репейник и красный клевер? И можно ли ей это все давать?
Хлорофилл по 0,5 чайной ложечке,разведенного с водичкой 2 раза в день.
Кальций Магний Хелат по 0.5 таблетки 2 раза в день. Я своему ребенку его раздавливаю ножом и даю с водичкой из ложки.
Репейник и Красный клевер по 0,5 капсулки 2 раза в день во время еды
Все это можно давать длительно!
После лечения антибиотиками возникла очень неприятная проблема: дисбактериоз кишечника.Поможет ли избавиться от нее Флора Форс?
Якими продуктами найкраще відновити нормальну корисну мікрофлору кишківника?
Добрый день.
У меня вопрос о правилах приёма Бифидофилуса. Проблема в том, что у моего свёкра последняя стадия онкологии лёгких и сопутствующий этому дискомфорт в кишечнеке.Может быть это реакция на нестероидные обезболивающие или расстройство вызванное онкологическими процессами. Мне необходимо уточнить способ приёма бифидофилуса.
В этом случае Флору принимать по 1 капсуле 3 раза в день с едой + 1 капсулу на ночь (высыпать в рот и проглатывать). Всего 4 капсулы в сутки.
Очень бы рекомендовали приём Сон Нони НСП (постоянно) по 2 ст. л. вне еду 2 раза в день: до обеда и после обеда.
С какого возраста можно давать детям (1 год и 3 месяца)? Ребёнок-аллергик.
Флору можно давать с рождения, открываем капсулку и делим ее на 8-10 частей, по капельке подсыпая в водичку. В вашем случае 1.3 года, по 4 части капсулки 2 раза в день (то есть получается пол капс в день).