Біфідофілус Флора Форс (Bifidophilus Flora Force) 90 капс. NSP

Все про товар
Склад
Відгуків
12
Питання
5
Сертифікати
Рекомендуємо
original
В наявності
Код товару: 4100
Виробник: Nature's Sunshine
Відгуки: 12
Знайшли дешевше?
1 886.74 грн.
Купити в 1 клік:
Характеристики: (Дивитись усі)
Країна виробник
США
Кількість капсул (шт.)
90
Вміст 1 капсули (мг)
610
Застосування
по 1 капсулі 2-3 рази на день під час їжі
Опис

Bifidophilus Flora Force
Біфідофілус Флора Форс

Пробіотичний комплекс

 • Відновлює нормальну мікрофлору
 • Покращує роботу шлунково-кишкового тракту
 • Покращує кишковий імунітет
 • Перешкоджає росту патогенної мікрофлори
 • Перешкоджає утворенню захворювань шлунково-кишкового тракту
 • Покращує загальний імунітет організму
 • Вкрай рекомендований новонародженим і вагітним
   

Bifidophilus Flora Force NSP (Біфідофілус Флора Форс НСП) - пробіотичний комплекс для відновлення нормальної флори шлунково-кишкового тракту і природного відновлення нормальної мікрофлори кишечника. До складу Bifidophilus Flora Force входять живі біфідобактерії (Bifidobacterium longum) і лактобактерії (Lactobacillus acidophilus), що володіють високою антагоністичною активністю проти широкого спектру патогенних і умовно-патогенних мікроорганізмів кишечника (включаючи стафілококи, протей, ентеропатогенну кишкову паличку, шигели, деякі дріжджоподібні гриби).

Bifidophilus Flora Force NSP (Біфідофілус Флора Форс НСП) відновлює рівновагу кишкової і вагінальної мікрофлори, нормалізує травну і захисну функції кишечника, активізує обмінні процеси і підвищуює неспецифічну резистентність організму. На відміну від стандартних технологічних кисломолочних середовищ, Bifidophilus Flora Force NSP вирощується на фруктоолігосахаридах (ФОС), що забезпечує максимальну адаптацію мікроорганізмів і розмноження корисної мікрофлори, навіть після закінчення застосування препарату.

БІФІДОБАКТЕРІЇ

Біфідобактерії - найважливіший представник мікрофлори людини, як в кількісному відношенні - їх питома вага в складі мікробіоценозів становить від 85 до 98 %, так і в якісному, враховуючи їх роль в підтримці гомеостазу організму людини. Дефіцит біфідобактерій є одним з патогенетичних факторів тривалих кишкових порушень у дітей і дорослих, що веде до формування хронічних розладів травлення. Все це дозволяє розглядати біфідобактерії як ефективний біокоректор і основу для створення препаратів і продуктів, що володіють багатофакторним впливом на організм, а також як одну з основних категорій функціонального харчування. Вони утворюють більшість кишкової мікрофлори і забезпечують колонізаційну резистентність, ферментативну, антитоксичну, імунну, метаболічну та інші функції товстої кишки.

Біфідобактеріям належить провідна роль:

 1. нормалізація мікробіоценозу кишечника
 2. підтримка неспецифічної резистентності організму
 3. поліпшення процесів всмоктування і гідролізу жирів
 4. білковий і мінеральний обміну
 5. синтез біологічно активних речовин, в тому числі, вітамінів.

Безпосередньо контактуючи з ентероцитами організму, біфідобактерії і лактобактерії роблять сильний вплив на:

 • стимуляцію механізмів захисту організму людини (імунітету),
 • збільшення швидкості оновлення слизової оболонки
 • активують фагоцитоз і синтез лізоциму, інтерферонів, цитокінів.

Лактобактерії

Лактобактерії разом з біфідобактеріями є основними представниками нормальної мікрофлори людини. Лактобактерії присутні у всіх відділах травного тракту, починаючи з порожнини рота і, кінчаючи товстою кишкою, є переважаючою флорою генітального тракту, виявляються в грудному молоці.

Лактобактерії продукують ряд гідролітичних ферментів, зокрема, лактазу, яка розщеплює лактозу (молочний цукор) і перешкоджає розвитку лактазной недостатності. Лактобактерії підтримують кислотність товстої кишки на рівні 5,5-5,6 рН. Була виявлена виражена активність лактобактерій проти гнильних умовно-патогенних мікроорганізмів, збудників гострих кишкових та інфекцій, яка зв'язується зі здатність лактобацил утворювати молочну кислоту, перекис водню, лізоцим та інші речовини з протимікробною дією. Виявлена імуномодулююча роль лактобактерій, а також їх роль в зниженні рівня холестерину в крові, в попередженні продукції канцерогенів і перешкода утворенню в організмі оксалатів.

Кому необхідні біфідо і лактобактерії?

Чужорідні мікроорганізми-ентерококи, клостридії, стафілококи, дріжджоподібні гриби, — можуть бути присутніми в здоровому організмі в невеликих кількостях, допустимих для нормального травлення. Їх активізації і розмноженню перешкоджає нормальна кишкова мікрофлора, що включає біфідобактерії і лактобактерії. Зниження її якості або кількості призводить до порушення мікробної рівноваги в кишечнику — дисбактеріозу. В результаті порушується природне травлення, з'являються різні порушення в роботі шлунково-кишкового тракту. В результаті порушується правильне травлення, з'являються проноси, запори, болі в області живота, підвищене газоутворення, загальна інтоксикація — «зашлакованість» організму. Однією з основних причин розвитку дисбактеріозу є різко зросле останнім часом вживання антибіотиків, сульфаніламідів та інших ліків на хімічній основі.

Групу ризику складають люди, що знаходяться в стані постійної напруги-льотчики, автомобілісти, бізнесмени, спортсмени, лікарі, вчителі, а також жителі екологічно несприятливих регіонів. На жаль, за останні 50 років обсяг застосовуваних в харчовій промисловості розвинених країн синтетичних компонентів збільшився в сотні разів, і жодна країна не заявила про поліпшення екологічної обстановки. Якраз навпаки: доповіді екологів про сучасну ситуацію, а тим більше — прогнози на найближче майбутнє, — цілком порівнянні з фільмами жахів.

Поєднання декількох факторів-проблемна Екологія, надлишок ненатуральних продуктів харчування, стреси, — створює вкрай несприятливий фон для загального стану здоров'я населення. Тому цілком логічно виглядає статистика постійного зростання проблем органів травлення, алергозів, ожиріння, ураження суглобів і хребта, діабету 2 типу, критичним зростанням невротичних розладів, — і ... на жаль, продовжувати можна досить довго!

Ослаблення імунітету, запальні захворювання шлунково-кишкового тракту, алергія, застосування гормонів, неповноцінне і незбалансоване харчування — все це також призводить до розвитку дисбактеріозу.

Отже, причини розвитку дисбактеріозу?

 1. Головна причина порушення нормальної функції кишечника – частий прийом лікарських препаратів (сульфаніламідів і антибіотиків), що знищують корисну мікрофлору, що знижують імунітет.
 2. Проживання на екологічно забруднених територіях, небезпечна і напружена робота-ці причини викликають хронічний стрес в організмі, в результаті знижується опірність до агресивної дії хвороботворних мікроорганізмів.
 3. Хронічні захворювання шлунково-кишкового тракту, вживання гормональних препаратів, неправильне харчування-все це послаблює імунітет і викликає дисбактеріоз.

Дисбактеріоз, в свою чергу, підвищує ризик харчової алергії, ослаблення імунної системи, підвищується всмоктування з кишечника в кров і лімфу токсичних речовин, знижується засвоєння корисних поживних речовин. Це "зачароване коло" проблем цілком можна назвати типовим явищем для жителів великих міст. Результатом» на обличчя " є проблеми шкіри і її придатків — волосся, нігтів. Причиною раннього старіння, тьмяного вигляду шкіри, випадання і ламкості волосся, появи акне досить часто є дисбактеріоз — він сам по собі провокує інтоксикацію, а вкрай необхідні для харчування шкіри і волосся речовини не можуть бути повноцінно засвоєні і використані.

Найчастіше побажання «почистивши» або «омолодивши» шкіру обличчя реально здійсненні при комплексному впливі - і на шкіру, і на систему травлення. Якщо ви хочете виглядати здорово і молодо, завжди варто оздоровити систему травлення і підселити корисну мікрофлору, — жоден грамотний косметолог не нехтує можливістю ефективно подіяти на причину проблеми.

Особливо необхідний Біфідофілус Флора Форс (Bifidophilus Flora Force) вагітним і годуючим матерям, людям похилого віку. Підселення корисної мікрофлори також дуже важливо всім тим, хто страждає порушеннями роботи шлунково-кишкового тракту, переніс операції (особливо шлунково-кишкового тракту), приймає антибіотики (під час курсу і ще, принаймні, 2 тижні після нього) і всім, хто хоче бути здоровим і відмінно виглядати!


Bifidophilus Flora Force Біфідофілус Флора Форс

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ

 • дисбактеріоз шлунково-кишкового тракту різної етіології (профілактика і лікування)
 • виразкова хвороба шлунка і 12-палої кишки
 • панкреатит, холецистит, гепатит та ін.
 • захворюваннях травної системи
 • алергічні захворювання
 • при призначенні протимікробних ЛЗ
 • при призначенні гормонів і НПЗП
 • імунодефіцитні стани
 • гострі кишкові інфекції (сальмонельоз, стафілококовий ентероколіт, ротовірусна інфекція та ін.)
 • харчова токсикоінфекція
 • синдром мальабсорбції
 • хронічні запори або діарея
 • корекція мікробіоценозу перед і після операцій на кишечнику, печінці, підшлунковій залозі

  Склад

Характеристики
Основна інформація
Країна виробник
США
Кількість капсул (шт.)
90
Вміст 1 капсули (мг)
610
Застосування
по 1 капсулі 2-3 рази на день під час їжі
Відгуки
4.9 / 5
середній рейтинг товару
11
1
0
0
0
Инна
Инна
09 травня 2023 (00:31)
Здравствуйте)Подскажите при кандидозе кишечника для начала лучше этот препарат брать?
Добрий день. При кандидозі рекомендуємо Комплекс з Каприловою Кислотою
Надежда
Надежда
21 жовтня 2020 (14:53)
Трудно понять отличие с другими подобными средствами. Возможно позже смогу описать подробнее. Хранить в холодильнике
Ника
Ника
08 вересня 2020 (21:57)
Хорошо работает, ушло вздутие, в целом самочувствие улучшилось
Елена
Елена
30 липня 2020 (11:39)
Здоровье кишечника - это больше, чем просто пищеварение и регулярное испражнение, хотя они тоже важны. Плохое здоровье кишечника также может привести к ослаблению иммунной системы и другим проблемам со здоровьем. Крепкое здоровье начинается с кишечника! Брала 2 раза!!!! Прекрасный препарат!!! Хорошо справляется с колитом!!! Рекомендую!!!
Ирина
Ирина
28 квітня 2020 (11:34)
Пробиотик отличный если пить по 1 кап 2-3 раза в день при дисбактериозе. Эффект потрясающий. Очень хотела бы пропить его длительно по 3 кап в день, но слишком дорого выходит, поэтому не удалось его длительно пропить. Пока этот пробиотик для меня самый лучший, но очень дорогой(
Марина
Марина
21 березня 2020 (07:13)
Приобрела впервые, т.к. были проблемы с ЖКТ. Привлек внимание своим богатым составом бифидобактерий, тем что оказывает поддержку при восстановлении полезной и здоровой флоры кишечника. После первых применений сразу заметила улучшения. Стул стал регулярным, исчезло вздутие живота, от которого мучилась последнее время, пропали разные звуки из желудочно-кишечного тракта. Пробиотиком довольна. Производство США. Хранить надо в холодильнике.
Николай Олегович
Николай Олегович
19 серпня 2018 (19:52)
Для кишечника самое оно..так легко после него.
Снежана
Снежана
28 квітня 2018 (17:47)
Употребляла после операции, так как была нарушена работа кишечника.. средство хорошее. можете брать
Олег
Олег
21 березня 2018 (12:33)
Рекомндую и бифидофилус, и магазин.. качество продукта супер!!!!
Сергій
Сергій
13 березня 2018 (11:24)
Будемо пробавати.. дуже багато відгуків чув про цей засіб
Наталья
Наталья
05 cічня 2018 (14:56)
препятствует появлению дисбактериоза, усиливает иммунитет. в целом хорошее средство
Елена
Елена
22 липня 2017 (12:59)
Так как, все на сегодняшний день заботяться о кишечнике, и правильной микрофлоре- то это именно то средство которое вам нужно. пропиваю курсом не первый год.. нет ни тяжести, ни запоров и тд.
Питання та відповіді
Ася
24 березня 2023 (09:57)

Подскажите, пожалуйста, а как/в какой дозировке можно давать моему ребёнку-аллергику в 1,3 года Хлорофилл, Кальций Магний хелат, Репейник и красный клевер? И можно ли ей это все давать?

Відповідь:

Да все наименования можно давать!
Хлорофилл по 0,5 чайной ложечке,разведенного с водичкой 2 раза в день.
Кальций Магний Хелат по 0.5 таблетки 2 раза в день. Я своему ребенку его раздавливаю ножом и даю с водичкой из ложки.
Репейник и Красный клевер по 0,5 капсулки 2 раза в день во время еды
Все это можно давать длительно!

Ольга
06 жовтня 2021 (17:44)

После лечения антибиотиками возникла очень неприятная проблема: дисбактериоз кишечника.Поможет ли избавиться от нее Флора Форс?

Відповідь:

Бифидофилус Флора Форс уже на 3 день приёма даст о себе знать. Прекратятся все неприятности, связанные с дисбактериозом — понос, боли в животе. Также анализы (на дисбактериоз) будут хорошими длительное время после прекращения приема продукта.

Леонід
22 вересня 2021 (14:43)

Якими продуктами найкраще відновити нормальну корисну мікрофлору кишківника?

Відповідь:

Локло + Біфідофілус Флора Форс. Працюючи в парі, ці добавки дають напрочуд позитивні результати. Простим мовою, Флора Форс - набір всіх важливих і корисних живих мікроорганізмів, а Локло, в свою чергу, містить інулін, який є харчуванням для біфідо-і лактобактерій, за рахунок чого вони швидко розмножуються і заповнюють кишечник. Завдяки налагодженій роботі мікроорганізмів, налагоджується обмін речовин та усі робочі процеси в організмі.

Ксения
27 серпня 2021 (08:01)

Добрый день.
У меня вопрос о правилах приёма Бифидофилуса. Проблема в том, что у моего свёкра последняя стадия онкологии лёгких и сопутствующий этому дискомфорт в кишечнеке.Может быть это реакция на нестероидные обезболивающие или расстройство вызванное онкологическими процессами. Мне необходимо уточнить способ приёма бифидофилуса.

Відповідь:

Ксения, добрый день!
В этом случае Флору принимать по 1 капсуле 3 раза в день с едой + 1 капсулу на ночь (высыпать в рот и проглатывать). Всего 4 капсулы в сутки.
Очень бы рекомендовали приём Сон Нони НСП (постоянно) по 2 ст. л. вне еду 2 раза в день: до обеда и после обеда.

Лариса
19 серпня 2021 (12:50)

С какого возраста можно давать детям (1 год и 3 месяца)? Ребёнок-аллергик.

Відповідь:

Добрый день, Лариса!
Флору можно давать с рождения, открываем капсулку и делим ее на 8-10 частей, по капельке подсыпая в водичку. В вашем случае 1.3 года, по 4 части капсулки 2 раза в день (то есть получается пол капс в день).

- Новою поштою по Україні
- Кур'єром по Києву
- Безкоштовно доставимо за 1-2 дні
- Накладений платіж - БЕЗ ДОДАТКОВОЇ КОМІСІЇ!
- Готівкою при отриманні
- Безготівковий розрахунок
- Актуальна наявність та ціна
- 100% оригінальний товар
- Гарантія якості - сертифіковані вітаміни та БАДи
- Online реєстрація
- Постійні партнерські ціни
- Накопичувальна бонусна програма
Біфідофілус Флора Форс (Bifidophilus Flora Force) 90 капс. NSP
1 886.74 грн.
Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка
Доставка товару 1-2 дні по Україні
Клієнтський сервіс Клієнтський сервіс
Підтримка клієнтів по телефону 24\7
Бонуси за покупки Бонуси за покупки
Нарахування бонусних балів після реєстрації
Гарантія якості Гарантія якості
Тільки оригінальні і сертифіковані товари
Доступні ціни Доступні ціни
Кращі ціни на ринку завдяки прямим поставкам
Зручна оплата Зручна оплата
Комісію за накладений платіж оплачує магазин