Набір "Здоров'я вашої печінки" NSP

Все про товар
Відгуків
4
Питання
0
Сертифікати
-10%
original
Товар тимчасово відсутній в Україні
Немає в наявності в Україні
Код товару: 64903
Виробник: Nature's Sunshine
Відгуки: 4
8 856.46 грн.
7 988.18 грн.
Опис

Печінка – один з найважливіших органів в нашому організмі. Вона займає центральне місце і в травленні, і в обміні речовин. Маючи масу 1200-1800 м (2-5% від маси тіла), печінка виконує безліч важливих функцій:

 • забезпечує засвоєння харчових речовин, які надходять у печінку з ШКТ;
 • фільтрує, відсікає і знешкоджує чужорідні речовини (ксенобіотики), алергени і токсини шляхом перетворення їх в нешкідливі, менш токсичні або легко видаляються з організму сполуки;
 • знешкоджує і видаляє з організму надлишок гормонів, а також токсичні проміжні і кінцеві продукти обміну речовин, наприклад, білірубін, аміак, етанол, ацетон та ін;
 • забезпечує організм глюкозою, перетворюючи в глюкозу, амінокислоти, гліцерин, молочну кислоту;
 • створює і зберігає резерв енергії у вигляді глікогену;
 • зберігає деякі вітаміни (жиророзчинні-А, D, Е і К і вітамін B12), а також залізо, мідь і кобальт;
 • синтезує білки плазми крові, α - і β-глобуліни, транспортні білки і білки системи згортання крові, гормони і ферменти;
 • бере участь в обміні ліпідів, синтезує холестерин, жирні кислоти та фосфоліпіди;
 • синтезує і забезпечує рециркуляцію жовчі;
 • депонує значний обсяг крові, що може бути викинута в судинне русло при крововтраті.

 

Печінка, також як і серце, працює постійно – від народження і до самої смерті, безперервно фільтруючи кров і здійснюючи активний біосинтез необхідних нашому організму речовин. Тому здоров'я печінки – це гарантія здоров'я всього організму. І, навпаки, коли печінка працює в умовах підвищеного навантаження або її функція знижена (стан печінкової недостатності), неминуче знижується детоксикація організму, порушуються травлення й імунна функція, виникають збої в різних ланках обміну речовин, що веде до збільшення ваги хронічних захворювань, якщо такі є. Першими симптомами порушень функції печінки можуть бути дерматологічні проблеми у вигляді різних шкірних висипань.

Між тим, печінка постійно піддається не тільки високою метаболічною навантаженні при надмірному харчуванні або навіть разовому надмірному обсязі прийнятої їжі, але і токсичної навантаженні через вживання ліків, алкоголю, присутності токсичних речовин в продуктах харчування, порушення мікробіоценозу кишечника. При всіх цих токсичних впливах на печінку в ній розвивається гепатоз, для якого характерна певна послідовність патологічних порушень: зниження ефективності роботи печінкових клітин (гепатоцитів), порушення їх регенерації при збільшенні їх загибелі (апоптозу), відкладення колагену на місці загиблих клітин (фіброз печінки), розвиток запальної відповіді – гепатиту. Якщо не зупинити токсичне навантаження на печінку, то ураження печінкових клітин починає прогресувати, функція печінки знижується, що веде до розвитку цирозу, печінкової недостатності, загибелі печінки і смерті людини!

Клітини печінки можуть бути інфіковані вірусами гепатиту, які призводять до загибелі гепатоцитів, розвитком аутоімунних реакцій, що веде до печінкової недостатності та цирозу печінки. Печінка може страждати від надлишку вуглеводів і жиру в харчуванні, при яких розвивається жировий гепатоз, який також супроводжується зниженням печінкової функції і ризиком розвитку цирозу.

Все це відбувається на тлі певного спадкового стану печінки, яке може збільшувати ризик розвитку печінкової недостатності. Велике значення в підтримці нормальної функції печінки має стан імунної системи і стану харчування. Ось чому при інших рівних умовах проблеми і захворювання печінки протікають у різних людей неоднаково.

Захист печінки, безумовно, потрібно починати з харчування, виключаючи надмірну харчову навантаження на печінку (обмежуючи насичений жир, м'ясо тварин, велику кількість вуглеводів) і використовуючи дробовий режим прийому їжі. Харчування необхідно насичувати харчовими речовинами, що допомагають роботі печінкових клітин: вітамінами, биоэлементами, антиоксидантами, ПНЖК, мембранопротекторами та ін. Уникайте вживання продуктів, які можуть містити велику кількість природних та забруднюючих їжу токсичних речовин і потенційно токсичних харчових добавок, обмеження вживання міцного алкоголю. Слід уникати вживання гепатотоксичних лікарських препаратів, їх високих разових доз (дроблячи дозування і вживаючи пролонговані лікарські форми), а також надмірної кількості фармпрепаратів, по можливості замінюючи їх на фітопрепарати і БАД.

Разом з тим, значна роль у підтримці функції печінки належить БАД, які мають гепатопротекторну дію. Всі ці речовини присутні в нашому харчуванні, але в складі добового раціону сучасної людини їх недостатньо. Ось чому для того, щоб підтримати роботу печінки в критичних умовах і не допустити токсичного ураження печінкових клітин (профілактика) ми повинні отримувати харчові гепатопротектори додатково у формі БАД.

Пропонуємо вашій увазі комплекс «Здоров'я Вашої печінки». Входять до складу набору продукти, покращують і посилюють функцію печінкових клітин, стимулюють регенерацію, зменшують вираженість запалення, а також покращують жовчовидільну функцію печінки. Лецитин і омега-3 ПНЖК відносяться до числа найбільш важливих мембранопротекторов, а також сприяють нормалізації жирового обміну.

Набір "Здоров'я Вашої печінки" насамперед використовується як профілактичний засіб, що підвищує працездатність і стійкість печінки у несприятливих ситуаціях: підвищеної токсичної та лікарської навантаженні, надлишковій масі тіла та ін Також він призначений для людей, у яких є гострі або хронічні порушення функції печінки різного генезу: гепатити, включаючи вірусні гепатити, гепатози, включаючи жировий гепатоз, токсичні ураження печінки після прийому лікарських препаратів, печінкову недостатність, порушення жовчовидільної функції та ін в якості доповнення до основного лікування, прописаного лікарем.

БАЗОВИЙ набір включає в себе:

1. Реп'ях – корінь реп'яха (360 мг) підсилює секрецію жовчі, мають протизапальну дію. Його використовують при заболеванияхпечени, корисний при жовчнокам'яній хворобі.

2. Лецитин – містить фосфоліпіди (лецитин – 187,6 мг), являє собою очищений концентрат соєвого лецитину з масла, містить 95-97% фосфоліпідів. Необхідний організму як будівельний матеріал для оновлення клітинних мембран,що забезпечує нормальний обмін ліпідів, покращує роботу клітин печінки і відновлює структуру печінки, попереджує розвиток цирозу при зловживанні алкоголем. Лецитин регулює вироблення жовчі, присутній у складі жовчі, сприяє засвоєнню жиророзчинних вітамінів А, D, Е і К, виводить надлишки холестерину, попереджає жирову інфільтрацію печінки. Лецитин необхідний для вироблення гормонів і для нормального обміну жиру і холестерину.

3. Лів Гард – комплексний продукт, який містить наступні компоненти:

 

Час

Продукти

Режим прийому

Шт. в міс.

Кількість днів

1 місяць прийому

Лецитин (170 капсул)

1 капс. 3 рази в день

90

30

Реп'ях (100 капсул)

1 капс. 2 рази на день

60

30

МСМ (90 таблеток)

1 таб. 1 разу в день

30

30

Омега-3 ПНЖК (60 капсул)

1 капс. 2 рази на день

60

30

2 місяць прийому

Лецитин

1 капс. 2 рази на день

60

30

Реп'ях

1 капс. 2 рази на день

40

20

МСМ

1 таб. 1 разу в день

30

30

Молочний чортополох (60 капсул)

1 капс. 2 рази на день

60

30

3 місяць прийому

Лецитин

1 капс. 1 разу в день

20

20

Лів Гард (50 таблеток)

1 таб. 2 рази на день

50

25

МСМ

1 таб. 1 разу в день

30

30

 

При незначних порушеннях функції печінки інтенсивність прийому даних продуктів можна зменшити. У разі гострих порушень функції печінки прийому необхідно продовжувати до зникнення проявів печінкової дисфункції.Ефективність гепатопротективного дії продуктів прямо залежить від прийнятої дози. При важких хронічних порушеннях функції печінки ми рекомендуємо приймати даний набір у відповідності з наявними рекомендаціями постійно, оскільки печінка потребує безперервної живильної та метаболічної підтримки. У цьому випадку програму підтримки печінки можна посилити додатковим прийомом полівітамінів (Супер Комплекс, ТНТ, СмартМил), антиоксидантів (Антиоксидант, Вітамін С, Вітамін Е), стимуляторів активності ферментів системи детоксикації (Індол-3-Карбінол), а в разі вірусного гепатиту – противірусних препаратів (По д'арко, Корінь Солодки та ін).

Ефективність програми підтримки печінки буде вище, якщо поєднувати її з продуктами з набору «Здоров'я з NSP цілий рік».

Подбайте про здоров'я своєї печінки вчасно і подаруйте своєму організму стабільність і повноцінну активність.

 • Розторопша (179 мг) знижує фіброз (розростання сполучної тканини, що виникає, як правило, в результаті хронічного запалення), має виражену гепатопротективну і антиоксидантну дію, захищає клітинні мембрани і підсилює регенерацію гепатоцитів. Силімарин також має протизапальну дію.
 • β-каротин (6,8 мг) – антиоксидант, що впливає на ріст і диференціацію клітин, покращує регенерацію клітин печінки, знижує ризик розвитку онкологічних захворювань.
 • Вітамін С (240 мг) – антиоксидант, мембранопротектором.
 • Залізо (5 мг) – антиоксидант, бере участь у процесах детоксикації і вироблення енергії.
 • Корінь кульбаби – виявляє жовчогінну, спазмолітичну, антивірусну дію. Допомагає при гепатиті, холециститі, жовчнокам'яній хворобі.
 • Холін (60 мг) – вітаміноподібна речовина (вітамін В4), входить до складу жовчних кислот, фосфоліпідів (лецитину, сфингомиелина), попередник бетаїну, бере участь у біосинтезі метіоніну і детоксикації. Нормалізує обмін ліпідів, знижує вираженість жирової інфільтрації печінки, надаючи ліпотропну дію.
 • Інозитол (60 мг) – вітаміноподібна речовина (вітамін B8), входить в склад фосфоліпідів. Активує енергетичний метаболізм, бере участь у білковому обміні, має мембранопротекторным, ліпотропні, антиатеросклеротичну дію.

4. Молочний чортополох (495 мг) – його насіння містить флаволигнаны (силімарин). Силімарин володіє антиоксидантною, мембраностабілізуючою, антитотоксическим, протизапальну, антифибротическим, регенераторным дією. Зпособен уповільнювати або піддавати зворотному розвитку фіброз печінки. Силімарин виявляє гепатопротекторну дію при гострих і хронічних інтоксикаціях.

5. МСМ – джерело органічної сірки (750 мг). Має протизапальну дію, підтримує стабільність більшості ферментів організму людини, чинить детоксикаційну дію, зв'язуючись з токсичними речовинами, підвищує антиоксидантний захист, входить до складу сірковмісних амінокислот (метіоніну, цистеїну, таурину), бере участь у синтезі глютатіону, забезпечуючи стабільність білків.

6. Омега-3 – джерело незамінних вищих жирних кислот класу Омега-3. Містить:

 • Ейкозапентаєнова кислота (180 мг) – мембранопротектором, протизапальну дію
 • Докозагексаєнова кислота (120 мг) – мембранопротектор
 • Вітамін Е (1 мг) – антиоксидант

 

Алгоритм реабілітації печінки:

У реабілітації печінки є ряд важливих моментів, що визначають ефективність даного процесу.

 1. Ефективна реабілітація печінки можлива тільки після реабілітації шлунково-кишкового тракту з кількох причин:
  • Вся кров, оттекающая від кишечника потрапляє в клітини печінки, там обробляється, і тільки потім йде в загальний кровотік. Таким чином, якщо шлунково-кишковий тракт не пройшов реабілітацію, то на печінку лягає підвищена токсичне навантаження, та повноцінного оздоровлення печінки добитися не вдасться.
  • Жовч, що виробляється печінкою, виділяється в дванадцятипалу кишку, яка часто піддається пошкодження. З іншого боку, її здоров'я визначає узгоджену роботу всього шлунково-кишкового тракту (і не тільки). Недаремно її часто називають «мозком черевної порожнини». Іншими словами, якщо Ви попередньо провели реабілітацію шлунково-кишкового тракту, і, зокрема, дванадцятипалої кишки, тоді і робота системи жовчовиділення теж буде ефективною.
 2. При жовчнокам'яної хвороби рекомендується дробити на більшу кількість прийомів дозу таких продуктів, як Реп'ях (приймати по ½ капсули 3-4 рази на день з їжею) і Лів Гард (по ½ таблетки 3-4 рази на день). Це підвищить загальну ефективність і безпеку цих продуктів.
 3. При серйозних захворюваннях печінки (вірусний гепатит, цироз печінки тощо) індивідуальну програму реабілітації слід скласти під контролем наших лікарів-нутриціології (зверніться до Вашого консультанта), які комплексно оцінять Ваш стан здоров'я з урахуванням клініко-лабораторних показників.
Відгуки
5 / 5
середній рейтинг товару
4
0
0
0
0
Лара
Лара
12 лютого 2021 (14:00)
Після Боткіна повністю оздоровилася печінка. Єдиний мінус, за три місяці прийому препарату збільшуєтся вага до 6 кг, але потім все стає в норму! Раджу приймати, в кого проблеми , і присто для профілактики! Колективу remontos велика дяка за надані консультації, особлива подяка менеджеру Андрію!!! Здоров'я Вам та прицвітання!!
Дарша
Дарша
19 cічня 2021 (17:21)
Благодарю, набор достойный внимания
Кристина
Кристина
24 травня 2020 (11:28)
Спасибо за быструю доставку!
Таисия Ивановна
Таисия Ивановна
08 лютого 2020 (09:27)
Жаль что дорого!
Питання та відповіді

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

- Новою поштою по Україні
- Кур'єром по Києву
- Безкоштовно доставимо за 1-2 дні
- Накладений платіж - БЕЗ ДОДАТКОВОЇ КОМІСІЇ!
- Готівкою при отриманні
- Безготівковий розрахунок
- Актуальна наявність та ціна
- 100% оригінальний товар
- Гарантія якості - сертифіковані вітаміни та БАДи
- Online реєстрація
- Постійні партнерські ціни
- Накопичувальна бонусна програма
Набір "Здоров'я вашої печінки" NSP
8 856.46 грн.
7 988.18 грн.
Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка
Доставка товару 1-2 дні по Україні
Клієнтський сервіс Клієнтський сервіс
Підтримка клієнтів по телефону 24\7
Бонуси за покупки Бонуси за покупки
Нарахування бонусних балів після реєстрації
Гарантія якості Гарантія якості
Тільки оригінальні і сертифіковані товари
Доступні ціни Доступні ціни
Кращі ціни на ринку завдяки прямим поставкам
Зручна оплата Зручна оплата
Комісію за накладений платіж оплачує магазин