Хондроітин (Chondroitin) 60 капс. NSP

Все про товар
Склад
Відгуків
8
Питання
0
Сертифікати
Рекомендуємо
original
В наявності
Код товару: 1811
Виробник: Nature's Sunshine
Відгуки: 8
Знайшли дешевше?
1 913.76 грн.
Купити в 1 клік:
Характеристики: (Дивитись усі)
Країна виробник
США
Кількість капсул (шт.)
60
Вміст 1 капсули (мг)
630
Застосування
по 1 капсулі 2 рази на день під час їжі
Опис

Chondroitin
Хондроїтин

Потужний хондропротектор

 • Зміцнює шкіру і хрящову тканину
 • Зменшує біль і запалення в суглобах
 • Запобігає руйнуванню скелета
 • Стимулює синтез гіалуронової кислоти
 • Уповільнює дію ферментів, що руйнують хрящ
 • Підсилює регенерацію хрящової тканини
 • Підвищує амортизаційні властивості хряща
 • Сприяє утворенню колагену і гнучкості суглобів

Chondroitin NSP (Хондроїтин НСП)- це хондропротекторний засіб на основі хондроїтин сульфату, володіє тропністью у відношенні до хрящової тканини і активує фіксацію сірки в ході вироблення хондроїтичної кислоти. Він бере участь в побудові основної речовини хрящової і кісткової тканини. Надає хондропротекторну і хондростимулюючу, а також стимулює регенерацію хрящової і кісткової тканини.

Особливість Chondroitin NSP є те, що хондроїтин сульфат отриманий за технологією отримання низькомолекулярних фракцій з хрящів лососевих риб. На відміну від високомолекулярних фракцій, які отримують з яловичого хряща, низькомолекулярні фракції хондроїтину повністю всмоктуються у шлунково-кишковому тракті, зберігають свою структуру і легко вбудовуються в хрящову тканину.

Chondroitin NSP (Хондроїтин НСП) покращує фосфор-кальцієвий обмін і пригнічує ферменти, що порушують структуру і функції суглобового хряща, а також гальмує процеси дегенерації хрящової тканини. Це знижує втрати кальцію і різко прискорює процеси відновлення кісткової тканини. Саме ці процеси сприяють відкладенню кальцію в кісткових тканинах.

Також Хондроїтин НСП перешкоджає стисненню суглобів і грає роль своєрідного мастила суглобових поверхонь. В результаті відбувається збільшення продукції внутрішньосуглобової рідини, що збільшує рухливість уражених суглобів. Аналгезуюча дія Chondroitin NSP виявляється в зменшенні болючості суглобів в стані спокою і при ходьбі.

Численні клінічні дослідження хондроїтину показали, що курсове призначення препарату протягом 1-3 місяців супроводжується збільшенням рухливості суглобів, зменшенням їх набряклості і хворобливості, а також поліпшенням об'єктивних показників, включаючи рентгенологічні. Позитивна динаміка рентгенологічних показників, таких як ширина суглобової щілини, свідчать про стійке відновлення структури суглобового хряща, чого не спостерігається при застосуванні одних тільки нестероїдних протизапальних засобів (диклофенак, піроксикам, індометацин та ін.)

Також при прийомі Chondroitin NSP (Хондроїтин НСП) відбувається уповільнення всмоктування жирів в кишечнику і блокування активності панкреатичної ліпази. При тривалому застосуванні препарату може спостерігається зниження рівня ліпідів і холестерину в крові, і навіть зниження маси тіла.


Що таке хондроїтин сульфат ?

Хондроїтин сульфат - становить основу сполучної, хрящової і кісткової тканини. Він є структурним компонентом хряща, виробляється хрящовою тканиною суглобів і входить до складу синовіальної рідини. Необхідним компонентом хондроїтин сульфату є глюкозамін, недолік якого в складі синовіальної рідини може викликати хрускіт в суглобах. Особливістю хондроїтину є його здатність зберігати воду у складі хряща.

Хондроїтин сульфат сприяє відкладенню кальцію в кістках, стимулює синтез гіалуронової кислоти, зміцнюючи сполучнотканинні структури хряща, сухожиль, зв'язок, шкіри і пригнічує дію ферментів, що руйнують сполучну тканину. Хондроїтин сульфат надає анальгетичну і протизапальну дію, сприяє активній регенерації хряща, зменшує болі в суглобах і хребті в стані спокою і при ходьбі.

Міцні кістки і хрящі

Він має схожість з хрящовою тканиною і є хондропротектором, ініціює процес фіксації сірки в процесі синтезу хондроїтинсерной кислоти, що в свою чергу, сприяє відкладенню кальцію в кістках і їх зміцненню. Хондроїтин Сульфат сприяє активній регенерації хряща і є хондропротективним засобом ("хондропротеція" - означає захист хряща).

Зменшення болю в суглобах

Характерною особливістю хондроїтин сульфату серед протеогліканів є його здатність збереження води в товщі хряща у вигляді водних порожнин (мікропростору - водні подушки), що створюють хорошу амортизацію і поглинають удари, що в підсумку підвищує міцність сполучної тканини. Важливою дією хондроїтин сульфату є його здатність пригнічувати дію специфічних ферментів, що руйнують сполучну тканину, в тому числі лізосомальних ферментів, що вивільняються в результаті руйнування хондроцитів (еластаза, пептидаза, катепсин, інтерлейкін та ін.).

Суглоби і хребет

Хондроїтин Сульфат має протизапальну та аналгетичну дію, зменшує болі в суглобах і хребті. При всіх цих перевагах у хондроїтин сульфату є ще одне - він абсолютно безпечний. Регулярне вживання хондроїтин сульфату знижує, а іноді і повністю усуває необхідність прийому нестероїдних протизапальних засобів. А це означає поліпшення якості життя хворих, що багато років страждають різними захворюваннями суглобів і хребта, запобігаючи руйнуванню скелета.

Красива шкіра і хондроїтин

Хондроїтин необхідний також при будь-яких патологічних процесах сполучної тканини, не тільки хряща, але і сухожиль, зв'язок і, звичайно, шкіри. Його так як і вітаміни А, В, С, Е можна назвати ентеральними косметичними препаратами. Тому не тільки спортивні медики повинні мати хондроїтин сульфат в своєму арсеналі, а й грамотні дерматологи і косметологи.Chondroitin
Хондроїтин

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ

 • захворювання хребта і суглобів
 • остеоартроз
 • остеопороз
 • артропатія
 • спондильоз
 • період відновлення у перенесли переломи
 • Первинний артроз
 • міжхребцевий остеохондроз
 • пародонтопатія

Посилення ефекту:
Рекомендується поєднувати прийом хондроїтин сульфат з препаратами Глюкозамін, Омега 3, кальцій магній Хелат, Остео Плюс, Шарк Рей Формула, Босвелія плюс.

Швидкий ефект:
Рекомендується прийом 800 мг хондроїтин сульфату в день (вага тіла до 60 кг) і 1200 мг (при вазі більше 60 кг). Час настання ефекту відзначається через 2-3 тижні від початку лікування. Рекомендований курс лікування 2-3 місяці.

У лікувальних цілях:
Рекомендують приймати по 500-1500 мг хондроїтину в день, в два або три прийоми. Точне дозування залежить від маси пацієнта і ступеня вираженості захворювання. Час настання ефекту відзначають зазвичай через 2-8 тижнів від початку прийому. Тривалий і стійкий результат від застосування хондроїтинсульфату можна отримати не менше ніж через 2-3 місяці.


  Склад

Характеристики
Основна інформація
Країна виробник
США
Кількість капсул (шт.)
60
Вміст 1 капсули (мг)
630
Застосування
по 1 капсулі 2 рази на день під час їжі
Відгуки
5 / 5
середній рейтинг товару
8
0
0
0
0
Ника
Ника
27 грудня 2020 (13:37)
Я обожаю этот Хондроитин и как только он появляется на сайте беру сразу несколько банок про запас. Очень хороший эффект после приема и хватает его на длительный эффект. Заметны улучшения в самочувствии спустя недели три. Снимается болевой синдром Беру этот препарат уже несколько лет. Рекопендую
Ярослава
Ярослава
04 жовтня 2020 (15:28)
Наш любимый хондроитин, беру всем своим близким родственникам кто страдает болезнями связанными с костями или суставами. мужу подходит после травмы колена, отцу в связи с болезнью позвоночника, маме - при суставах. полностью конечно ничто не вылечит, но однозначно данная добавка улучшает текущее состояние! будем повторять

Ирина
Ирина
23 серпня 2020 (19:22)
Я покупала для укрепления стенок мочевого пузыря,для суставов лучше пить в комплексе с глюкозамином (тоже брала на этом сайте).Что касается жесткости то глюкозамин эффективнее а хондроитин может облегчить болевые симптомы и улучшить функцию.

Эмилия
Эмилия
03 липня 2020 (17:48)
Заказывала мужу - он принимает этот препарат от данного производителя от боли в коленях уже не первый год (1-2 раза в год в качестве профилактики), результаты отличные! Боли прошли полностью и практически безвозвратно! Пробовали заказывать аналог от другого производителя - показалось, что эффект более смазанный. Вернулись к этому производителю, от добра добра не ищут :)

Дарина
Дарина
08 лютого 2020 (13:43)
Хороший комплекс, помогает и поддерживает суставы! Я сама спасалась не раз комплексом глюкозамин-хондроитин от болей в суставах и спине. Боли в коленях у меня вообще с детства. После курсов Глюкозамина + хондроитина я не вспоминаю о болях в коленях.
Майя
Майя
28 жовтня 2019 (21:09)
Хондроитин без глюкозамина. редко где можно купить отдельно. Рекомендую к покупке. цена адекватная.

Марина
Марина
26 жовтня 2019 (11:03)
Это мой первый опыт употребления хондропротекторов. И он оказался положительным. Добавка помогла при болях в суставах. После курса этой добавки перестала болеть спина и колени. Советую попробовать может поможет и вам избавится от постоянной ноющей боли в суставах.

Елена
Елена
25 серпня 2019 (20:14)
В первый раз попробовала именно этот хондроитин! со 2 дня приема боли в поясничном отделе позвоночника начали стихать, а через неделю и вовсе прекратились. Какое же это счасте просто нормально ходить не сгорбившись. Буду пробовать и вместе с глюкозамином. Скорее всего куплю еще раз! Производитель понравился из-за натуральности препарата. Рекомендую.

Питання та відповіді

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

- Новою поштою по Україні
- Кур'єром по Києву
- Безкоштовно доставимо за 1-2 дні
- Накладений платіж - БЕЗ ДОДАТКОВОЇ КОМІСІЇ!
- Готівкою при отриманні
- Безготівковий розрахунок
- Актуальна наявність та ціна
- 100% оригінальний товар
- Гарантія якості - сертифіковані вітаміни та БАДи
- Online реєстрація
- Постійні партнерські ціни
- Накопичувальна бонусна програма
Хондроітин (Chondroitin) 60 капс. NSP
1 913.76 грн.
Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка
Доставка товару 1-2 дні по Україні
Клієнтський сервіс Клієнтський сервіс
Підтримка клієнтів по телефону 24\7
Бонуси за покупки Бонуси за покупки
Нарахування бонусних балів після реєстрації
Гарантія якості Гарантія якості
Тільки оригінальні і сертифіковані товари
Доступні ціни Доступні ціни
Кращі ціни на ринку завдяки прямим поставкам
Зручна оплата Зручна оплата
Комісію за накладений платіж оплачує магазин