Кальцій Магній Хелат (Calcium Magnesium Chelate) 150 табл. NSP

Все про товар
Склад
Відгуків
15
Питання
5
Сертифікати
Рекомендуємо
original
Відео 360
В наявності
Код товару: 3243
Виробник: Nature's Sunshine
Відгуки: 15
Знайшли дешевше?
1 522.49 грн.
Купити в 1 клік:
Характеристики: (Дивитись усі)
Країна виробник
США
Кількість таблеток (шт.)
150
Вміст 1 таблетки (мг)
1400
Застосування
по 1 таблетці 3 рази на день під час їжі
Опис

Calcium Magnesium Chelate
Кальцій Магній Хелат

Біодоступний кальцій, магній і фосфор

 • Зміцнює і відновлює кісткову тканину
 • Зміцнює стінки судин
 • Нормалізує роботу нервової системи
 • Покращує проведення нервових імпульсів
 • Регулює процеси коагуляції (згортання) крові
 • Підтримує серцево-судинну систему
 • Захищає від остеопорозу
 • Підтримує функцію печінки
 • Покращує стан шкіри, волосся, нігтів та ін.
   

Calcium Magnesium Chelate NSP (Кальцій Магній Хелат НСП) - формула третього покоління кальцію. Ця формула легко засвоюється організмом, так як амінокислотний хелат кальцію у вигляді хелатів і цитратів, поєднується з оптимальними пропорціями біодоступних форм магнію і фосфору. Співвідношення кальцію і фосфору в препараті Calcium Magnesium Chelate NSP - 2:1, приблизно таке ж співвідношення кальцію і магнію - саме таке співвідношення забезпечує найбільш повне їх засвоєння організмом, і головне, запобігає втраті цих мінералів. Всі ці мінерали є синергістами, тобто здатні посилювати дію один одного. Біодоступність Кальцію перевершує інші джерела у 7-11 разів.

Магній у комплексі Calcium Magnesium Chelate NSP відіграє важливу роль. Його основні дії на організм - це зняття стресів, спазмів, розслаблення судин, м'язів, а також профілактика утворення каменів у нирках. Але в препараті магній відіграє регулюючий вплив по відношенню до кальцію - допомагає йому засвоюватися, але тільки до певного рівня. Кількість кальцію, що перевищує необхідний для організму рівень - допомагає виводити, перешкоджаючи накопиченню надлишку кальцію.

Для кращого засвоєння кальцію в препараті Кальцій Магній Хелат НСП доданий вітамін D3. Вітамін D3 є регулятором кальцієво-фосфорного обміну. Найважливішою функцією вітаміну є регулювання метаболізму Кальцію і фосфатів, що сприяє правильній мінералізації і росту скелета. Холекальциферол відіграє істотну роль в абсорбції кальцію і фосфатів з кишечника, в транспорті мінеральних солей і в процесі кальсифікації косгей, регулює також виведення кальцію і фосфатів нирками.

Calcium Magnesium Chelate NSP (Кальцій Магній Хелат НСП) володіє великою біологічною активністю. Він практично на сто відсотків розчиняється в органах шлунково-кишкового тракту, не залишаючи осаду.


ОСОБЛИВІСТЬ Calcium Magnesium Chelate

ВИСОКА ЗАСВОЮВАНІСТЬCalcium Magnesium Chelate Кальцій Магній Хелат
Завдяки природній хелатній структурі, продукт має гарну розчинність у воді і жирі. Він може розпізнаватися клітинною оболонкою без участі вітаміну D. За допомогою системи транспортування амінокислот слизової оболонки шлунка і кишечника, він безпосередньо засвоюється і використовується організмом. Засвоюваність перевищує 98%. В цьому відношенні інші препарати для поповнення кальцію не можуть змагатися з амінокислотним хелатом кальцію.

НЕ СХИЛЬНИЙ ДО ІОНІЗАЦІЇ
В органах шлунково-кишкового тракту, продукт здебільшого присутній у формі амінокислотно-кальцієвих молекул. Він мало схильний до іонізації і не протидіє цинку і залізу. Тому в організмі амінокислотний хелат кальцію не утворює каменів. Він не витрачає шлункової кислоти і не робить дратівної дії.

100% РОЗЧИННІСТЬ У ВОДІ
Потрапляючи в організм, амінокислотний хелат кальцію швидко і повністю розчиняється. За показником розчинності, він в 400 разів перевищує вуглекислий кальцій.

НЕЙТРАЛЬНИЙ ПОКАЗНИК Ph
Процес його засвоєння організмом не залежить від кількості шлункового соку який виділяється. Йому не потрібна підтримка вітаміну D, оскільки препарат для заповнення кальцію має молекулярну структуру, в процесі засвоєння організмом, йому для транспортування не потрібно кальцій - сполучний білок. Адже головна фізіологічна функція вітаміну D полягає в стимуляції синтезу і активізації кальцій - сполучних білків.


 Кальцій Магній Хелат (Calcium Magnesium Chelate) 150 табл. NSPПочаткові симптоми нестачі кальцію:

 • "погані" зуби, волосся, нігті
 • напруженість і дратівливість
 • порушення імунітету
 • судоми м'язів
 • остеопороз (крихкість кісток)
 • порушення росту у дітей
 • сечокам'яна хвороба
 • зменшення згортання крові
 • схильність шкіри до алергічних висипів.

Магній - це складова частина багатьох ферментних систем, які регулюють прохідність поживних речовин через клітинну мембрану. Магній бере участь в нормальній роботі нервовий і м'язової систем. Рекомендована доза магнію щодня становить 280-350 мг. Дефіцит цього елемента призводить до анорексії, стомлення, подразнення, м'язових посмикувань або тремору, безсоння. Магній відомий як антистресовий мінерал з антиспастичною (спазмолітичною) дією, що найбільш значимо при впливі на серце в попередженні спазмів коронарних артерій. Низький рівень цього мінералу веде до психічних проявів. Дослідження 165 хлопчиків з депресією, порушенням сну, шизофренією показало низький рівень магнію в крові.
 

Користь кальцію для кісток.

На тлі його прийому болю в спині іноді можуть проходити через кілька днів. При переломах кісткова мозоль наростає набагато швидше, ніж якщо використовувати інші види кальцію. Крім того, кістки стають щільні, йде їх крихкість. А в вечірній час, після 19 годин - він повністю засвоїться відповідно до біологічних ритмів людського організму.

Вагітним особливо необхідно приймати Кальцій Магній Хелат, так як при формуванні плоду необхідно постійне надходження кальцію в організм матері для побудови кісткової системи дитини. Якщо кальцій не приймати, тоді кальцій буде йти з кісток і зубів матері на формування плоду.
 

Здоровий мозок-спокійні нерви.

Зрушення в збудливості нервових клітин порушують роботу мозку, лежать в основі психічних розладів. Кальцій і магній забезпечують оптимальний баланс збудження і гальмування. Кальцій Магній Хелат - це один з кращих засобів від нервового перенапруження.
 

Кальцій на сторожі важких металів!

Бензинові вихлопи, що містять свинець, справжнє прокляття для жителів міст. Свинець, потрапляючи в організм, пошкоджує нервову систему, викликає недокрів'я (анемію) та інші розлади. 49% дітей в американських містах мають рівень свинцю вище допустимого, а там бензин чистіше. Кальцій, магній на різних рівнях захищають від попадання свинцю в організм, витісняють його з обміну речовин, підтримують роботу печінки. Відправляючи дитину в школу, застрягши в автомобільній пробці або, взагалі, йдучи по жвавій вулиці, згадайте про кальцій магнії Хелаті.
 

Жіноче здоров'я і ПМС.

О, якби жінки знали, що передменструальний синдром, а також менструальні страждання (болі, рясні місячні) нерідко обумовлені недоліком як кальцію, так і магнію. Навіщо мучитися, коли вас врятує Кальцій Магній Хелат!
 

Зловживаєш алкоголем?

Утилізація етилового спирту в організмі вимагає великих кількостей магнію, тому запаси магнію швидко виснажуються. Більшість скарг на здоров'я у любителів випити є не що інше, як симптоми магнієвого дефіциту. Тому Кальцій Магній Хелат, що містить магній (в 1 таблетці-125 мг!), внесе великий внесок в оздоровлення наших співвітчизників.
 

Займайся спортом правильно!

Все більше і більше людей починають дружити з фітнесом і аеробікою. І це прекрасно. Тільки часто їх самопочуття при цьому погіршується. У гонитві за стрункістю вони недоотримують магній в низькокалорійних дієтах і втрачають його з потом. Спробуйте Кальцій Магній Хелат, оцініть ефект і розкажіть про свої враження друзям.
 

Гострі симптоми циститу?

Запалення сечового міхура викликають мікроби. Щоб вигнати їх з сечовивідних шляхів, потрібно створити нестерпні умови для їх існування. Найпростіше це зробити, змінивши кислотність сечі в лужну сторону за допомогою цитратів. А в Кальцій Магній Хелаті міститься цитрат кальцію. 4 таблетки в день - і гострі симптоми циститу можуть зникнути в межах 48 годин
 

Камені в нирках.

Основу більшості ниркових каменів становить оксалат кальцію. Парадоксально, але саме ці камені пов'язані з дефіцитом кальцію в дієті. Магній різко покращує розчинність солей кальцію в сечі. Але, можливо, найцінніше в кальції магнії Хелаті - це цитрати, які блокують утворення каменів.Calcium Magnesium Chelate Кальцій Магній Хелат
ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ

 • переломи, розтягнення, травми
 • карієс і крихкість зубів
 • вагітність
 • підвищена нервова збудливість
 • порушення сну, втома і стреси
 • гіперактивність у дітей
 • головний біль
 • болі в спині
 • порушення постави
 • профілактика остеопорозу
 • профілактика судом (особливо при заняттях спортом)
 • проблемні шкіра, волосся і нігті
 • функціональні запори
 • діабетична ангіопатія
 • метаболічний синдром
 • камені в нирках (оксалат кальцію)
 • запалення сечового міхура(цистити)
 • перед -, пост-менструальний синдром
 • хворобливі менструації і надлишкові кровотечі
 • зловживання алкоголем
 • захист від важких металів.

  Склад

Характеристики
Основна інформація
Країна виробник
США
Кількість таблеток (шт.)
150
Вміст 1 таблетки (мг)
1400
Застосування
по 1 таблетці 3 рази на день під час їжі
Відгуки
4.9 / 5
середній рейтинг товару
14
1
0
0
0
Маргарита
Маргарита
25 квітня (20:44)
Раніше не вірила в дію вітамінів. Але зараз думку змінила. Приймаю ці вітаміни другий тиждень, і уже бачу результати. Сильно боліла спина під час сну, але більше не болить. Окрім того, повністю зник цистит, який лікувала різними препаратами протягом року. Набагато краще себе почуваю в плані нервової системи. Дякую. Даний препарат рекомендую!!!!
Карина
Карина
31 cічня 2021 (15:47)
Мои впечатления после приема этого препарата (я до сих пор его принимаю, правда, с интервалами через месяц-два): - мои ногти стали заметно крепче, не слоятся, растут отлично, я ношу маленькие ноготки, так прям спиливать их не успеваю)) - мои зубки перестали меня беспокоить, эмаль перестала быть такой чувствительной (я конечно и пасту специальную использовала, может плюс и в этом) - я очень довольна этими витаминами, потому что мне виден эффект от них, а это очень приятно. Поэтому могу смело всем советовать данный препарат, кто нуждается в дополнительном источнике кальция.

Оксана
Оксана
18 грудня 2020 (13:18)
Взяла по рекомендации знакомых. Им в использовании очень понравился , эффект есть! Будем пробовать

Артемий
Артемий
30 серпня 2020 (21:24)
Будьте уважні при прийомі цього препарату, лікарі взявши аналізи крові не хотіли мене лікувати, бо дуже позитивні аналізи: " чого ти прийшов тебе кров як у младенца " Ледь їх умовив.
Дарина
Дарина
05 серпня 2020 (21:54)
Отличный кальций! В комплексе с магнием для лучшего усвоения. После аптечного кальция у меня всегда болят суставы, пить его не могу. А этот месяц пропила и ничего не болит. Все-таки форма кальция очень важна. Мне прописывали его пить на ГВ, в дополнение стали меньше сыпаться волосы.

Таисия
Таисия
16 липня 2020 (14:04)
На баночке написано что тут хелатный кальций и магний. Однако если посмотреть описание, то видно что кальций хелатный, а магний представлен в разных формах, есть хелатная форма, а есть и оксид версия. Обычно пишут процентное соотношение, но тут этот не указано, за это снижаю балл. Спасибо, что уделили время на мой отзыв, желаю вам здоровья и успехов!

Ева
Ева
27 жовтня 2019 (21:48)
Принимаю по одной таблетке два раза в день. Есть ощущение, что эффект проявляется. Это, конечно, довольно сложно оценить, особенно вначале. Принимаю в оздоровительных целях. Этот магний понравился больше, чем от других производителей. По соотношению цена/качество вообще отличный. И хватит надолго.

Евгения
Евгения
24 травня 2019 (11:37)
Комплекс пропила мама, отозвалось о нем хорошо. Замечательно, что кальций в схелатной формуле - это помогает лучшему усвоению. Остальные компоненты комплекса отлично его дополняют. Рекомендую для пожилых людей, а также тем у кого наблюдается дефицит кальция.

Оксана
Оксана
18 квітня 2019 (18:06)
Специально искала именно хелатную форму кальция в тандеме с магнием, так как она лучше всего усваивается организмом. После перелома принимала совместно с витамином Д, который направляет кальций в кости, не позволяя откладываться ему в почках и сосудах.

Алёна
Алёна
02 грудня 2018 (18:21)
Хороший БАД. Брала по назначению врача. Врач рекомендовала именно эту фирму. Не пожалела, об глобальном эффекте говорить наверное рано, но уже замечаю положительные изменения. Хотелось бы дополнить, что коллега на работе с промежутком пьёт уже 4-ю банку и очень довольна.

Тина
Тина
01 листопада 2018 (11:28)
Ногти стали слоиться, ломаться, зубы начали очень болеть, эмаль стала очень чувствительной, я понимала, что моему организму не хватает кальция, поэтому решила купить нужные витамины. и не пожалела.

Супер удобный магазин, и доставка бесплатная была мне)
Надежда
Надежда
27 серпня 2018 (15:54)
Очень люблю этого бренд в первую очередь за сбалансированные составы. Хелатная форма - именно то, что лучше усваивается. В идеале пропить с витамином D3, ну и не забывайте соблюдать водный баланс

Тамара
Тамара
01 серпня 2018 (17:18)
Принимала этот препарат во время беременности и после нее. Где-то на седьмом месяце начались судороги в ногах по ночам, мало того, что ночью больно, так еще и утром вставала, как будто в спортзале занималась, такая ломка была. Врач посоветовала пить магний, а я вычитала, что лучше всего он усваивается в хелатной форме и решила купить Кальций магний хелат.
Нина
Нина
04 квітня 2018 (15:22)
я до этого сталкивалась только с одним препаратом от этой компании Бифидофилус и была им довольна, поэтому решила попробовать и этот.
Светлана
Светлана
26 березня 2018 (12:18)
препарат работает, если у кого недостаток кальция и магния - берите, не пожалеете.
Питання та відповіді
Юлія
29 жовтня 2021 (13:19)

Привіт прошу підказати дозування препарату Кальцій Магній Хелат, дитині, вік 4,6?

Відповідь:

Юлія, якщо з метою профілактики, то давати кальцій по 1 шт 2-3 рази на день! Якщо є проблеми, то 4 мінімум на день! Адже кальцій засвоюється на 60% і довго накопичується в кістках! тому добре приймати довго!

Олександра
27 жовтня 2021 (20:12)

Скільки таблеток у баночці та як і в якій кількості приймати?

Відповідь:

У баночці Кальцій Магній Хелат 150 пігулок. Дорослим людям приймати по 2 таблетки 2 рази на день, причому просто розжовуючи (для найефективнішої засвоєння). Як цемент при будівництві будинку скріплює цеглу, в організмі кальцій скріплює білки. Зайвого його немає. Особливо важливий людям з великими фізичними навантаженнями та жінкам після 30 для всіх обмінних процесів та жіночої статевої системи.

Альбина
15 жовтня 2021 (11:27)

Добрый день!
Хочу еще добавить на период грудного вскармливания пчелиную пыльцу, но боюсь как бы у ребенка аллергия не пошла... Можно ли это делать? Т.е. хочу купить на период после родов Кальций Магний Хелат + Железо Хелат + Bee Pollen + Жидкий Хлорофилл - все только в профилактических целях и для лучшего питания ребенка. Подскажите, пожалуйста, в какой последовательности эти препараты принимать по времени суток, какой должен быть промежуток между приемами и дозировка? Заранее благодарна.

Відповідь:

Добрый день!
Все Бады можно! Пчелиная пыльца НСП максимально очищенный продукт, на нее очень редко встречается аллергия. Но в любом случае надо смотреть на реакцию малыша! Начните с приема 1 пыльцы и пару дней понаблюдаете на реакцией! по 1 шт 2 раза в день.
Остальные продукты:
Кальций магний хелат 2 шт 2 раза во время еды (также можно длительно)
Железо — с какой целью? низкий гемоглобин?
Хлорофилл на постоянную основу 1 чайная ложка на стакан воды натощак утром.

Иван
06 вересня 2021 (11:28)

Добрый вечер! Хотела посоветоваться насчет кальция. Это правда, что постоянно его принимать нельзя? Что-то со свертываемостью крови связано.
Спрашиваю про себя и своего папу, которому 70 лет. Как правильно принимать?

Відповідь:

Все процессы свёртывания крови действительно кальций зависимые.
Но нет зависимости – чем больше кальция, тем больше свёртываемость крови и наоборот.
Есть зависимость – чем больше острота воспалительного процесса в тканях, тем больше свёртываемость крови.
Кальций в суточный дозе 1000 мг необходим для того чтобы не развивался остеопороз. Это данные ВОЗ.

Татьяна
31 серпня 2021 (22:17)

Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста, маме (78 лет) недостаток витамина D - 16 нг/мл. Терапевт прописал витамин D в жидкой форме. Мама его пьет. Так же у неё заболела поясница, и другой врач - невролог прописал Кальций Магний Хелат. Я его купила! Можно употреблять Кальций Магний Хелат одновременно с витамином D? Или лучше допить витамин D, а потом Кальций Магний Хелат? И еще, можно считать Кальций Магний Хелат как витамин D? Спасибо!

Відповідь:

Татьяна, добрый день!
Можно принимать одновременно Кальций магний хелат и Витамин Д. Длительно! Главное, подобрать нужные дозировки! Витамин Д очень низкий у мамы.
Что касается, считать ли кальций магний хелат источником витамина Д — НЕТ! Там витамина Д лишь столько чтобы кальций усваивался лучше. Как восполнение дефицита витамина Д для организма он не работает, так же как и магний в этой формуле.
Кальций магний хелат добавка — это источник лишь кальция в отличной высокодоступной форме для усвоения в ЖКТ!

- Новою поштою по Україні
- Кур'єром по Києву
- Безкоштовно доставимо за 1-2 дні
- Накладений платіж - БЕЗ ДОДАТКОВОЇ КОМІСІЇ!
- Готівкою при отриманні
- Безготівковий розрахунок
- Актуальна наявність та ціна
- 100% оригінальний товар
- Гарантія якості - сертифіковані вітаміни та БАДи
- Online реєстрація
- Постійні партнерські ціни
- Накопичувальна бонусна програма
Кальцій Магній Хелат (Calcium Magnesium Chelate) 150 табл. NSP
1 522.49 грн.
Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка
Доставка товару 1-2 дні по Україні
Клієнтський сервіс Клієнтський сервіс
Підтримка клієнтів по телефону 24\7
Бонуси за покупки Бонуси за покупки
Нарахування бонусних балів після реєстрації
Гарантія якості Гарантія якості
Тільки оригінальні і сертифіковані товари
Доступні ціни Доступні ціни
Кращі ціни на ринку завдяки прямим поставкам
Зручна оплата Зручна оплата
Комісію за накладений платіж оплачує магазин