Набір "Ясна голова" NSP

Все про товар
Відгуків
2
Питання
0
Сертифікати
-10%
original
Товар тимчасово відсутній в Україні
Немає в наявності в Україні
Код товару: 64909
Виробник: Nature's Sunshine
Відгуки: 2
10 714.84 грн.
9 665.38 грн.
Опис

У разі гострого та хронічного порушення мозкового кровообігу, під час високих навантажень і постійних стресів, у людей виникають серйозні проблеми зі сторони головного мозку. Наслідки: хронічний головний біль, шум у вухах, запаморочення, нестійкість настрою й артеріального тиску, метеозалежність. Продукти, що входять до складу цієї програми:

  • сприяють виробленню енергії
  • покращують пам’ять, концентрацію уваги
  • підвищують стійкість до стресу, знімають втому й депресію
  • загострюють сприйняття інформації живлять клітини головного мозку
  • знімають спазм, розширюють кровоносні судини, покращуючи мозковий кровообіг і доставления кисню до нейронів.

Ми не так часто замислюється про здоров'я головного мозку. Звичайно, якщо не болить голова. Болить вона у більшості з нас не часто, а невеликі проблеми з пам'яттю, концентрацією, увагою ми зазвичай списуємо на природні причини: фізичну втому, недосипання... З ким не буває? Але якщо фізичне нездужання ми сприймаємо як захворювання і намагаємося його лікувати, то до психо-емоційним проблемам ставимося більш поблажливо, пускаючи на самоплив.

Однак психо-емоційна сфера та відхилення у цій галузі не менш серйозні. Дуже часто вони є банальним наслідком дистрофічних станів, пов'язаних з недостатнім харчуванням клітин головного мозку. А це означає, що при виникненні проблем у психо-емоційної сфери, при психічної втоми, зниження пам'яті, порушення уваги та інших станах, пов'язаних з роботою головного мозку, потрібно передусім подбати про його харчуванні.

Почнемо з енергії, яка є основним чинником працездатності і здоров'я головного мозку. Задумайтесь на хвилину: головний мозок, маса якого складає всього 2,5% від маси тіла, споживає 20% метаболічної енергії. Основним її джерело - глюкоза. Цього речовини нам потрібно не менше 125 г на добу. Не дарма ми так любимо солодке. Наш мозок працює постійно, але розумова праця збільшує потребу в енергії всього на 2-3%. Коли ж виникає психо-емоційне збудження або стан стресу, споживання енергії мозком збільшується на 11-19%. Одночасно головний мозок споживає майже 1/4 (20-25%) кисню, а швидкість його утилізації клітинами головного мозку (нейрони) в 6 разів вище, ніж у клітин печінки. Тому головний мозок дуже чутливий до нестачі і глюкози і кисню.Щоб забезпечити вироблення енергії, до клітин головного мозку повинні безперервно надходити ці енергетичні субстанції. А від стану судин головного мозку в свою чергу залежить і стану магістрального (великі судини) і капілярного кровотоку. І тут необхідні такі капилляропротекторы від НВВ, як Гінкго Готу Кола, Вітамін С і Вітамін Е, які підтримують тонус кровоносних судин і регулюють згортання крові.

Але це ще не все. Для того, щоб глюкоза ефективно окислюється потрібні энерготропные речовини, такі, як α-ліпоєва кислота, вітаміни групи В (тіамін, рибофлавін і ніацин). Вироблення енергії клітинами головного мозку також сприяють L-карнітинта кофермент Q-10.

Слід підкреслити, що вітаміни групи В позитивно впливають на багато мозкові функції: покращують пам'ять, мислення, загострюють сприйняття інформації і підвищують увагу, а також ефективно знімають стрес, збудження, купируют депресивний синдром. Таку ж дію надають: Омега-3 ПНЖК, лецитин, цілий ряд амінокислот (триптофан, гліцин, глутамат, серин, тирозин, таурин), готу кола, бакопа, гуарана, женьшень, елеутерокок. Нейропротективным дією володіють і інші харчові і фіто інгредієнти.

Таким чином, використовуючи БАД, ми можемо не тільки забезпечити адекватну живильну підтримку головного мозку і поліпшити його працездатність, але і зняти цілий ряд негативних психо-емоційних станів (поганий сон, тривожність, депресію, стрес, надмірну збудливість). Зрозуміло, що проблем у роботі головного мозку значно більше. Чого варті наприклад хронічні головні болі! Великі проблеми з боку головного мозку виникають у людей з віком і при гострому і хронічному порушеннях мозкового кровообігу. Наслідки: шум у вухах, запаморочення, нестійкість настрою і артеріального тиску, метеозалежність. Ці та інші проблеми також можна досить успішно вирішувати за допомогою живильної та метаболічної підтримки, використовуючи потенціал БАД.

Пропонуємо вашій увазі новий комплекс, який ми назвали «Ясна голова». До його складу входять шість БАД, які надають системну підтримку роботі мозку:

Супер Комплекс - містить комплекс з 11 вітамінів, β-каротин, біоелементи: залізо, цинк, мідь, марганець, йод, хром, молібден, селен.

Омега-3 ПНЖК НСП - містить 180 мг ЕПК і 120 мг ДГК.

Лецитин - містить 24 мг різних фосфоліпідів, в основі яких лежить лецитин (фосфатидилхолін).

Магній Хелат - містить 100 мг магнію в хелатній формі.

Майнд Макс - містить 23 мг магнію, а також комплекс трав (бакопа, готу кола і гінкго-білоба).

Гінкго Готу Кола - містить готу колу і екстракт гінкго білоба.

Входять до складу набору продукти, покращують працездатність клітин головного мозку. Вітаміни підтримують обмін речовин в нейронах і нейроглии (допоміжні клітини нервової тканини; складають близько 40% обсягу ЦНС), сприяють виробленню енергії, забезпечуючи працездатність клітин головного мозку. Тіамін поліпшує пам'ять, настрій, мислення і працездатність клітин мозку. Рибофлавін також покращує пам'ять, а також стійкість до стресу. Ніацин знімає втому, загострює сприйняття інформації. Пантотенова кислота та піридоксин забезпечують стійкість до стресу, а піридоксин також поліпшує пам'ять, настрій, мислення, знижує стомлюваність при тривалих навантаженнях. Фолієва кислота забезпечує і короткочасну і довготривалу пам'ять, прискорює процес мислення, а також ефективно знімає депресію. Вітамін Е і бета-каротин знижують надмірну збудливість, знижуючи ризик епілепсії. Лецитин і Омега-3 ПНЖК відносяться до числа найбільш важливих мембранопротекторов - вони входять в структуру біологічних мембран клітин нервової тканини головного мозку. Магній сприяє найбільш швидкому подоланню стресу, нервових перевантажень, чинить седативну дію. Його недолік призводить до головного болю, хронічної втоми, депресії, судом. Вхідні до складу Майнд Макса і Гінкго Готу Коли фитоингредиенты є ефективними капилляропротекторами, знімають спазм, розширюють кровоносні судини, поліпшують мозковий кровообіг і доставку кисню до нейронам. Одночасно вони прискорюють мислення, покращують пам'ять і концентрацію уваги.

Набір «Ясна голова» призначений насамперед для людей, які багато працюють, займаються інтелектуальною працею, часто піддаються емоційним стресам. Цей набір безумовно буде корисний студентам і школярам, які мають підвищену навчальне навантаження. Його також можна використовувати при порушеннях мозкового кровообігу та особам похилого віку, для яких характерне зниження мозкової функції.

Набір «Ясна голова» розрахований на два місяці прийому. При необхідності його можна приймати і далі без будь-яких обмежень.

Схема прийому:

Відгуки
5 / 5
середній рейтинг товару
2
0
0
0
0
Полина
Полина
20 листопада 2020 (14:45)
Диана
Диана
12 вересня 2020 (09:42)
Питання та відповіді

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

- Новою поштою по Україні
- Кур'єром по Києву
- Безкоштовно доставимо за 1-2 дні
- Накладений платіж - БЕЗ ДОДАТКОВОЇ КОМІСІЇ!
- Готівкою при отриманні
- Безготівковий розрахунок
- Актуальна наявність та ціна
- 100% оригінальний товар
- Гарантія якості - сертифіковані вітаміни та БАДи
- Online реєстрація
- Постійні партнерські ціни
- Накопичувальна бонусна програма
Набір "Ясна голова" NSP
10 714.84 грн.
9 665.38 грн.
Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка
Доставка товару 1-2 дні по Україні
Клієнтський сервіс Клієнтський сервіс
Підтримка клієнтів по телефону 24\7
Бонуси за покупки Бонуси за покупки
Нарахування бонусних балів після реєстрації
Гарантія якості Гарантія якості
Тільки оригінальні і сертифіковані товари
Доступні ціни Доступні ціни
Кращі ціни на ринку завдяки прямим поставкам
Зручна оплата Зручна оплата
Комісію за накладений платіж оплачує магазин