Набір "Протипаразитарний" NSP

Все про товар
Відгуків
2
Питання
0
Сертифікати
Рекомендуємо
-8%
original
В наявності
Код товару: 64911
Виробник: Nature's Sunshine
Відгуки: 2
Знайшли дешевше?
3 425.16 грн.
3 151.41 грн.
Купити в 1 клік:
Опис

Сьогодні ми живемо настільки тісно, скупчено, що вірогідність передачі нами паразитів один одному стала дуже високою. Ще одним знаменням часу став тотальний імунодефіцит мешканців мегаполісів, що спрощує життя паразитам всередині організму. їжа, позбавлена природних антисептичних властивостей, також сприяє розповсюдженню паразитів.

У натуральних протипаразитарних засобах спектр дії значно ширший, ніж у синтетичних, завдяки складному вмісту. Водночас у них відсутній токсичний ефект, що дозволяє ефективно застосовувати їх, як для дітей, так і для дорослих.

Протипаразитарна програма допоможе вашому організму позбавитися від непрошених гостей.

Паразити

До них ніхто не ставиться байдуже. Їх панічно бояться, це - уособлення гидоти і відрази, ми щосили намагаємося уникати думок про них. В головах людей існує безліч суперечливих ідей і теорій, пов'язаних з впливом на людину паразитів. Одні приписують їм фатальні властивості головного тирана людства, призначаючи їх основними причинами хвороб цивілізації - онкології, цукрового діабету і т. д. Для інших вони - природні нешкідливі супутники людини на протязі історії.

У століття антисептиків, антибіотиків, стерилізації і т. д. позбувся чи цивілізований світ від паразитів? На жаль немає. Просто дещо змінився їх видовий склад, шляхи передачі та клінічна картина протікання процесу співіснування паразита з макроорганизмом. З одного боку, ми менше спілкуємося з природними осередками різних паразитозів і харчуємося їжею, пройшла складні техпроцеси, знижують ймовірність потрапляння паразитів. З іншого боку, ми почали жити настільки тісно, скупчено, що ймовірність передачі паразитів один від одного стала дуже високою. І це стосується як дитячих колективів, так і дорослих людей. Ще одним знаменням часу став тотальний імунодефіцит жителів мегаполісів, що безумовно спрощує життя паразитам всередині організму. Їжа, позбавлена природних антисептичних властивостей, бідна волокнами, смутками і дубильними речовинами, що також сприяє поширенню паразитозів. Не кажучи вже про засилля вільних вуглеводів та інших рафинадов.

Як довести або спростувати наявність тих чи інших паразитів в організмі? Є надійні методи визначення паразитів в організмі людини. Так, їх багато, причому набагато більше, ніж самих видів паразитів. В цьому хитросплетінні методик може заплутатися навіть фахівець. Для того, щоб пройти всі ці аналізи потрібно не один місяць і чимало коштів. Однак подібні методики застосовуються в медицині з метою підтвердити або спростувати паразитарну інвазію у разі наявності явної клінічної картини конкретного паразитоза. Коли ж явних клінічних проявів немає (відзначимо, що для кожного паразита вони суто індивідуальні), раціональніше пропити профілактичний курс і жити спокійно.

Існує маса різноманітних протипаразитарних засобів. Їх можна розділити на синтетичні і натуральні. Плюсом синтетичних засобів можна вважати їх високу активність по відношенню до певної групи паразитів. Мінуси - вузький спектр дії і висока токсичність. У натуральних засобів спектр впливу значно ширший за рахунок складного складу. При цьому особливістю їх застосування є більш тривалий курс прийому, особливо якщо ми маємо справу з найпростішими. У зв'язку з широким спектром дії і відсутністю токсичного ефекту натуральні протипаразитарні продукти є ідеальними лікувально-профілактичними засобами як для дітей, так і для дорослих.

 

Новий набір NSP

Компанія NSP рада представити вам новий набір, що включає в себе 3 важливих продукту, які в комплексі допомагають організму позбавитися від непрошених гостей.

Перший у цьому списку - Чорний Горіх Волоський. Це - король в боротьбі з паразитами! Широта його дії на гельмінтів вражає. Він володіє згубною дією для круглих черв'яків, сисун та інших багатоклітинних паразитів. Абсолютно унікальним властивістю чорного горіха є його активність відносно найпростіших (наприклад, лямблій) - він руйнує їх структуру, ніж обриває їх життєдіяльність. Це досить рідкісне властивість серед рослин. Також чорний горіх волоський має здатність пригнічувати життєдіяльність грибків - фунгіцидну дію. Іншими словами, він здатний практично поодинці протистояти армаді різних паразитів нашого організму і організмів наших домашніх тварин. При цьому екстракт шкірки чорного волоського горіха є досить цінним джерелом вітамінів (особливо вітаміну C, B1, B6, PP), хінонів, дубильних речовин.

Другий боєць невидимого фронту - Часник (HPGarlic). Про його лікувальні властивості відомо багато тисяч років. Древні знали, що часник може захистити навіть під час епідемії чуми, що використовувалося в середні століття в монастирях. Останнім часом про часник все більше говорять, як про продукт для серцево-судинної системи, регулює тиск, покращує кровопостачання тканин, покращує плинність крові, знижує підвищений холестерин і т. д. Однак ці властивості часнику були затребувані відносно недавно. А ось протягом тисячоліть люди використовували це цибулинна рослина в їжу не стільки за його смак, скільки для боротьби з інфекційними та паразитарними захворюваннями, а також з цингою. Особливістю продукту «Часник» від NSPявляется те, що екстракт поміщений в спеціальну оболонку їх хлорофілу, яка вивільняє алліцин - основне ефірна олія часнику, тільки в тонкому кишечнику. При цьому він не дратує шлунок, не спазмує жовчні ходи і, разом з тим, зберігає свою активність, не стикаючись в шлунку з соляною кислотою на відміну від свіжого часнику.

Ця пара професійних бійців у наборі супроводжується найпопулярнішим продуктом компанії NSP - Рідким Хлорофілом. Його основне завдання - знешкодження продуктів розпаду паразитів в кишечнику і швидке виведення їх з організму.

Враховуючи фізіологію поширених у нас паразитів, курс прийому цих продуктів краще розбити на 2 цикли з інтервалом в 21 день.

 

Курс прийому

Курс прийому для дорослої людини:

Прим.: це усереднені дози. Курс прийому може бути скорочений до 10 днів із збільшенням добової дози прийнятих продуктів.

Важливо:

Стежити за регулярністю випорожнень. Ідеально, якщо стілець буде 2 рази на добу. При необхідності вдатися до продуктів, які зможуть в цьому допомогти - Нейче Лаксабо Каскара Саграда.

У разі схильності до алергічних реакцій збільшити евакуаторну функцію кишечника шляхом розширення програми з використанням Локло по 1-2 ст. ложки на день при питному режимі 30 мл/1 кг маси тіла.

Максимально виключити з раціону вільні вуглеводи. Збагатити раціон продуктами, що мають гострий і гіркий смаки.

Значно посилити загальний протипаразитарний ефект від програми можуть такі продукти, як Колоїдне Срібло Форте, Сік Ноні, Перець Часник Петрушка. Розширена програма дозволить збільшити інтенсивність впливу.

 

Дозування для дітей

Дози для дітей розраховуються, виходячи з маси дитини за формулою:

(Доза дорослого/70)*масу дитини з округленням в бік збільшення до цілої капсули (таблетки).Т.е., якщо у Вас вийшло 2,45, то даємо 3 капс. Курс прийому той же.

У перерві між курсами важливо продовжувати використовувати Хлорофіл рідкий (див. таблицю). Ефективно також використовувати продукти, що поліпшують жовчо - і ферментоотток, а також продукти для лифмодренажа. Це такі продукти як Локло, Реп'ях і Лимфатик Дренаж. Ці продукти допоможуть природному очищенню організму від продуктів обміну паразитів.

По закінченні другого курсу бажано допомогти організму відновити нормальну мікрофлору кишечника. В цьому нам допоможе Бифидофилус Флора Форс (для дітей - біфідобактерії для дітей), Хлорофіл рідкий, Реп'ях, Локло. А ще краще скористатися набором «Здоров'я ШКТ як основа».

Удачі Вам! І нехай Ваш організм буде домом тільки для дружніх вам істот!

Відгуки
5 / 5
середній рейтинг товару
2
0
0
0
0
Ольга
Ольга
22 вересня 2020 (14:47)
Дуже сподобалось.
Яна
Яна
05 березня 2020 (10:52)
Хорошо читит от паразитов!
Питання та відповіді

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

- Новою поштою по Україні
- Кур'єром по Києву
- Безкоштовно доставимо за 1-2 дні
- Накладений платіж - БЕЗ ДОДАТКОВОЇ КОМІСІЇ!
- Готівкою при отриманні
- Безготівковий розрахунок
- Актуальна наявність та ціна
- 100% оригінальний товар
- Гарантія якості - сертифіковані вітаміни та БАДи
- Online реєстрація
- Постійні партнерські ціни
- Накопичувальна бонусна програма
Набір "Протипаразитарний" NSP
3 425.16 грн.
3 151.41 грн.
Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка
Доставка товару 1-2 дні по Україні
Клієнтський сервіс Клієнтський сервіс
Підтримка клієнтів по телефону 24\7
Бонуси за покупки Бонуси за покупки
Нарахування бонусних балів після реєстрації
Гарантія якості Гарантія якості
Тільки оригінальні і сертифіковані товари
Доступні ціни Доступні ціни
Кращі ціни на ринку завдяки прямим поставкам
Зручна оплата Зручна оплата
Комісію за накладений платіж оплачує магазин