Залізо Хелат (Iron Chelate) 180 табл. NSP

Все про товар
Склад
Відгуків
9
Питання
3
Сертифікати
Рекомендуємо
original
Відео 360
В наявності
Код товару: 1784
Виробник: Nature's Sunshine
Відгуки: 9
Знайшли дешевше?
1 131.87 грн.
Купити в 1 клік:
Характеристики: (Дивитись усі)
Країна виробник
США
Кількість таблеток (шт.)
180
Вміст 1 таблетки (мг)
614
Застосування
по 1 таблетці на день під час їжі
Опис

Iron Chelate
Залізо Хелат

  • Регулює вміст заліза в крові;
  • Не подразнює слизову оболонку шлунково-кишкового тракту.

Користь заліза для людського організму

Організм людини потребує достатньої кількості заліза, подібно до того, як він потребує повітря. Кисень, що надходить в організм, не принесе абсолютно ніякої користі без заліза. До того ж, залізо – це важлива складова гемоглобіну, а він, в свою чергу, виконує функцію транспортування кисню з легких до тканин.

Брак в організмі заліза допоможуть компенсувати спеціальні харчові добавки. Однією з таких є Iron Chelate (Залізо Хелат)- БАД, розроблена компанією NSP.

Одним з негативних наслідків нестачі заліза в організмі є зниження рівня гемоглобіну, а також розвиток анемії (недокрів'я). Дефіцит елемента може проявлятися в почутті втоми, занепаді енергії, слабшанні захисних властивостей організму (імунітету).

В ході дослідження стало відомо, що 94% дорослих, які брали в ньому участь, страждають від нестачі заліза.

При прийомі залізовмісних біологічно активних добавок, в числі яких і Iron Chelate (Залізо Хелат) необхідно враховувати їх засвоюваність і переносимість організмом.

Харчова добавка від NSP

До складу добавки, розробленої компанією НСП, входить 2-валентне (біглюконат) залізо. Цей елемент досить легко засвоюється організмом, виключаючи виникнення неприємних побічних ефектів. Засвоєння організмом заліза помітно поліпшується завдяки вітаміну C, що входить до складу продукту.

Iron Chelate (залізо Хелат) покращує якість крові, стимулює вироблення енергії, нормалізує роботу центральної нервової системи.


  Склад

Характеристики
Основна інформація
Країна виробник
США
Кількість таблеток (шт.)
180
Вміст 1 таблетки (мг)
614
Застосування
по 1 таблетці на день під час їжі
Відгуки
5 / 5
середній рейтинг товару
9
0
0
0
0
Катерина
Катерина
20 серпня 2022 (16:57)
Приймаю залізо— хелат від NSP протягом 5 років. Звичайно, з перервами. Причина —маткові кровотечі через фіброміому. Препаратом задоволена. Добре переноситься, не бачу негативноі реакціі з боку ЖКТ. Постійно контролюю гемоглобін. Спеціально здавала аналізи, щоб перевірити, як діє препарат. Моі резутьтати — плюс 21 одиниця за 20 днів.
Алла
Алла
10 липня 2020 (15:15)
Хорошие таблетки с хорошим содержанием железа. Вместе с хлорофиллом подняла гемоглобин с 67 единиц до нормы ориентировочно за месяц. И в больнице не пришлось лежать, ни капаться, ни колоться. Мягко пришла в норму.

Алина
Алина
08 липня 2020 (01:13)
Начала принимать это железо после разочарования в препаратах сорбифер и мальтофер. На желудок и кишечник они влияли крайне негативно. Хелатное железо принимаю не так давно, но заметила что их приём никак не сказывается на работе желудка и стул не окрашивается в тёмный цвет. Самочувствие тоже в норме.
Лариса
Лариса
28 червня 2020 (10:03)
После препаратов, уколов и капельниц именно эта добавка подняла гемоглобин с критического показателя до нормы. Последствий на ЖКТ НЕТ ВООБЩЕ. Советовал врач - онколог.
Лилия
Лилия
23 квітня 2020 (17:33)
Заказываю уже второй раз. На сильное поднятие железа не рассчитываю, ведь его тут 25 мг, а доктор прописал в разы больше. Но так как плохо переношу витамины и БАДы, то взяла данный продукт. Доктор его тоже одобрил, что странно после его советуемых 200 мг в сутки. Ну да ладно. Пока довольна.
Альбина
Альбина
02 листопада 2019 (16:06)
Курсом пропиваю в комплексе с витамином С, назначает терапевт для компенсации железодефицитной анемии. Переносится хорошо, ни запоров, ни бурления, ни болей как при употреблении аптечных препаратов. Я довольна. Рекомендую.
Камилла
Камилла
09 вересня 2019 (20:56)
Если доктор выписал вам железо - отличный вариант для приема. Прекрасно переноситься организмом! Но посоветуйтесь с вашим врачем, подойдет ли оно вам! Таблетки не большие, легко глотать. Стала пить железо после того, когда сдала анализы на ферритин. Уровень был низкий. Пока повторно анализы не сдавала.
Яна
Яна
14 серпня 2018 (14:59)
Отличный состав, решающий многие женские проблемы. очень много мне его расхваливали, и не зря.
Лада
Лада
29 квітня 2018 (14:57)
я бы советовала вам присмотреться к этому средству, как вполне бюджетной альтернативе аптечным препаратам с доказанным эффектом.
Питання та відповіді
Настя
12 березня (20:46)

Добрий день! Підкажіть чи можна вживати по 2 таблетки 2 рази вдень протягом місяця?( за призначенням лікаря)

Відповідь:

Добрий день
За призначенням лікаря - звичайно можна!

Наталия
06 листопада 2023 (16:20)

Доброго дня! Скажіть, а чому препарат хелатне залізо йде разом з кальцієм?? Це ж відомий факт, що кальцій заторможує засвоєння заліза.

Відповідь:

Добрий день.

На засвоєння заліза впливає хороша робота шлунково-кишкового тракту. Якщо є якісь збої в роботі ШКТ, засвоєння всіх елементів знижується. Усі формули компанії NSP розробляються та перевіряються науковими консультантами, проходять тестування на засвоюваність, та понад 300 інших тестувань, що стосуються як якості сировини, так і самої формули. Кожен компонент додається з певною метою для того, щоб покращити показники його застосування.

Компанія Nature's Sunshine розробила біологічно активну добавку – комплекс Залізо Хелат NSP, до складу якої крім заліза включені кальцій, фосфор, вітамін С та комплекс лікарських рослин. У присутності вітаміну С залізо краще засвоюється. Роль кальцію в БАД Залізо Хелат – нормалізація кислотності для поліпшення травлення а, отже, для кращого всмоктування заліза. Фосфор допомагає засвоєнню вітамінів.

Татьяна
15 вересня 2021 (20:17)

Добрый день. Как принимать хлорофилл жидкий вместе с железом хелат. Гемоглобин ниже 100. Беременность 5-я неделя.

Відповідь:

Железо Хелат НСП принимать по 1 шт 2 раза в день до поднятия гемоглобина до нормы! Затем перейти на приём 1 раз 1 шт для закрепления на месяц!

Хлорофилл натощак и перед сном , то есть 2 раза в день , разводить 1 ч л на стакан воды

- Новою поштою по Україні
- Кур'єром по Києву
- Безкоштовно доставимо за 1-2 дні
- Накладений платіж - БЕЗ ДОДАТКОВОЇ КОМІСІЇ!
- Готівкою при отриманні
- Безготівковий розрахунок
- Актуальна наявність та ціна
- 100% оригінальний товар
- Гарантія якості - сертифіковані вітаміни та БАДи
- Online реєстрація
- Постійні партнерські ціни
- Накопичувальна бонусна програма
Залізо Хелат (Iron Chelate) 180 табл. NSP
1 131.87 грн.
Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка
Доставка товару 1-2 дні по Україні
Клієнтський сервіс Клієнтський сервіс
Підтримка клієнтів по телефону 24\7
Бонуси за покупки Бонуси за покупки
Нарахування бонусних балів після реєстрації
Гарантія якості Гарантія якості
Тільки оригінальні і сертифіковані товари
Доступні ціни Доступні ціни
Кращі ціни на ринку завдяки прямим поставкам
Зручна оплата Зручна оплата
Комісію за накладений платіж оплачує магазин